Skocz do zawartości
kuban

LG G2 - czas pracy na baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

dalu

no to teraz na mnie czas :)

chcialem sprawdzic ile podziala g2 glownie jako telefon, czyli w ogole na nim nie odpalalem gier, w ogole na nim nie ogladalem filmow, bez sluchania muzyki, bez neta z 3g, w jednym dniu musialem skorzystac z gpsu, wifi sporadycznie do sprawdzenia poczty, dziennie z 15 min rozmow, ekran 50%+auto, mam aplikacje ktora w godzinach 23-6 automatycznie wprowadza telefon stan "samolotowy", telefon ladowalem w czwartek, 31 pazdziernika :P a teraz ma jeszcze 4% :P w telefonie poza wymieniona apką nie korzystam z niczego co by ograniczalo drenaż baterii.

po naladowaniu, przez caly dzien bylo 100%, myslalem ze sie cos stalo z bateria dlatego zaczalem go restartowac, dlatego wynik ze screena powinien byc wiekszy o jakies 12h, ale i tak to co pokazala bateria to mistrzostwo. Czesto gdzies wyjezdzam dalej w caly swiat (gdzie nikt nie slyszal o wifi czy 3g), gdzie telefon sluzy mi jedynie jako odbiorca smsow/dawanie sygnalow, dzieki temu testowi wiem juz ze do takich ekstremalnych celow bateria wytrzyma z 9-10 dni.

post-269517-1425573359742_thumb.png

post-269517-14255733598224_thumb.png

post-269517-14255733598945_thumb.png

Edytowane przez kamil0407
    dodałem spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to kolejne potwierdzenie, że bateria w G2 jest rewelacyjna. Zresztą nie tylko bateria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Czy skoro mam kartę sim z PLAY to bateria będzie mi trzymać krócej? Pytam, bo mi do waszego wyniku (ekran włączony ponad 6godzin )bardzo daleko i nie wiem czego to może byc przyczyna.

Tapnięte z mego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aphi

Ja też mam kartę Play i przez tych kilka dni używania telefonu parę razy doświadczyłem błędu/zatrzymania procesu odpowiedzialnego za połączenia.

U mnie w okolicy najlepiej łapie Plusa i Orange i dlatego najczęściej mam ręcznie wybraną zamiast Play, którąś z tych sieci.

Na CM7.2 miałem włączoną opcję przełączania na tryb "tylko GSM" jeśli miałem Dane wyłączone, to też pomagało oszczędzić baterię.

Niestety tutaj trzeba by robić to ręcznie.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

post-130949-14255733666672_thumb.png

post-130949-14255733667521_thumb.png

post-130949-14255733668502_thumb.png

post-130949-14255733669567_thumb.png

Nie wiem. Może przesadzam i za bardoz panikuje. Na taki wynik przy HOXie to moglem tylko pomarzyć, ale nie zmienia to faktu, ze jeszcze ani razu nei udalo mi sie osiagnac wyniku 7h z właczonym ekranem. Jestem po 3, albo 4 łądowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

memphis21 to tak na szybko mój czas, z tego co pamiętam to było drugie ładowanie.

post-53580-14255733677347_thumb.jpg

post-53580-14255733676972_thumb.jpg

Edytowane przez kamil0407
    dodałem spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

W takim razie ewidentnie u mni jest cos nie tak, ale nie wiem co :/:/. Jakies pomysly??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m_glod

Kazda bateria bedzie inna. Poza tym mozesz robic cos innego czego kolega nie robil i przenioslo sie to na dlugosc swiecenia

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Jeśli chcesz osiągnąć +6,5-7h ekranu to wyłącz synchro całkowicie, wyłączaj WiFi gdy nie masz zasięgu, wyłączaj internet, gdy nie korzystasz. Pamiętaj, że im dłużej jesteś w deep sleep, tym mniej będziesz mógł używać ekranu... tzn. nie da się zrobić 7h ekranu i 48h całkowitego działania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Notatka od Moderatora: kamil0407
    wykrzyk.png Przypominam ze ss dodajemy w

. Dużo osób o tym zapomina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi