Skocz do zawartości
kuban

LG G2 - czas pracy na baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

memphis21
    Jeśli chcesz osiągnąć +6,5-7h ekranu to wyłącz synchro całkowicie, wyłączaj WiFi gdy nie masz zasięgu, wyłączaj internet, gdy nie korzystasz. Pamiętaj, że im dłużej jesteś w deep sleep, tym mniej będziesz mógł używać ekranu... tzn. nie da się zrobić 7h ekranu i 48h całkowitego działania.

Jasna sprawa, ze 8h ekranu nie pojdzie w parze z 48h trzymania baterii. Mam jeszcze 45 % baterii ( od niedzieli, kiedy odpialem G2 od ladowania o 18) teraz go podepne na noc do ladowania, a na uczelnie pojde tak jak mowisz. Z wyłaczonym synchro i internetm. Bedę właczal jak bede potrzebowal. Chociaz raz chcialbym zobaczyc taki wynik u siebie mimo, ze i tak juz jestem mega zadowolony z baterii :P:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

No własnie, tylko taka zabawa to sztuka dla sztuki, bo wydaje mi się, że lepiej mieć synchro i 5h ekranu, a telefon i tak wytrzyma cały dzień, niż 8h ekranu i sprawdzać co kilka min. pocztę. :oczy: Raz można sobie przetestować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Prawda, wiec nie wiem czy bedzie mi sie chcialo w to bawic:P. Wiem na co stac G2 i chyba nie ma takiego drugiego smarta z taka bateria ;).

---------- Post dołączono o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:25 ----------

atesa8up.jpg

ybusa7et.jpg

55% +auto. 10 min asphalt8, 20 min slowotok. Trochę neta i 40 min przeglądania pliku. doc Wszedłem sprawdzić pocztę. Sorry panowie, ale jak dla mnie jest cos nie tak.

Tapnięte z mego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj od rana (odpiety o 6) do teraz mam 4%. W tym czasie do 11 byłem na południe za Myslenicami wiec ciągle skakanie po nadajnika bo 1-2 kreski (taki teren). Od 11 w Krakowie i non stop w LTE. Oto wyniki

post-91116-14255733844765_thumb.jpg

post-91116-14255733845402_thumb.jpg

post-91116-14255733846011_thumb.jpg

Jestem mega zadowolony z baterii

LG G2 - Tapatalk 4

Edytowane przez Raptor77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włączyli mi LTE z Play ! Bateria słabnie w oczach ! Nie wiedziałem że LTE aż tak mocno pruje baterie w telefonie. Obawiam się że nawet nie wytrzyma do wieczora. Od 10 rano do teraz jest 12 zeszło 20% ! Masakra !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

zawsze mozesz sobie to wylaczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko szkoda nie korzystać z LTE w Play ponieważ transfer jest darmowy i nieograniczony :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jender

Ja też zauważyłem że lte bardzo ciągnie baterię. U mnie wczoraj zjechało blisko 30% w 3 godz. co prawda jestem w Plusie się to widać nie robi tel różnicy :-) ciekawe czy to wina oprogramowania czy słabego zasięgu sieci i ciągłego wyszukiwania?...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu
    Tylko szkoda nie korzystać z LTE w Play ponieważ transfer jest darmowy i nieograniczony :P

darmowy i nieograniczony? mozesz cos blizej? tzn. ze darmowy dostep do lte to czytalem, ale ze mozna sciagac bez ograniczen? pytam gdyz bede na koniec miecha przedluzac umowe, dostalem jakas tam standardowa oferte z netem - limit 750 mb, czyli jesli jestem w zasiegu lte to mnie ten limit nie dotyczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie jeśli jesteś w zasięgu LTE nie zużywa Ci transferu. Promocja trwa do 2014 r tylko szkoda że bateria schodzi w oczach !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi