Skocz do zawartości
kuban

LG G2 - czas pracy na baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

I U mnie nie ma problemu z drain em baterii na LTE. Po 3 dniach w LTE kiedy tylko możliwe telefon wytrzymuje mi bez problemu od 6 do 22/23 (5h ekran, 2h rozmów).

W nowych formulach play jeżeli jest się w zasięgu sieci LTE play korzysta się prawie bez limitu z transmisji danych (limit miesięczny 200GB). Po wyczerpaniu standardowego limitu (w 3g) lub w LTE oba zostaną zwolnione.

LG G2 - Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie coś niestety nie jest ok... przez noc zeszło ponad 30%... resztę widać na zrzutach. zasięg wifi oraz gsm na full

a3ege2yg.jpg

ja9adury.jpg

he9eberu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

abudapet.jpg

e9a7uryq.jpg

Sa powody do reklamacji? Jak dla mnie żywotność zdecydowanie odbiega od waszych osiagow. Ekran macie średnio włączony po 6h a i tak bateria trzyma minimum 35h :-[ :-| . U mnie nie jest tak fajnie. Przez te 27h słuchałem muzyki łącznie z 2h, rozmowy może z 40min kilkanaście smsow. 15 minut chat na fejsie, 10 min gry w where is my water, nawigacja google 10min i trochę neta. Ekran 55% auto

Większość czasu spędzone na wi-fi

Tapnięte z mego LG G2

Edytowane przez memphis21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się ze nie masz sie czym przejmować. 6h i wiecej to sa osiagniecia bez grania i w idealnych warunkach czyli max zasięg bez przemieszczania sie do tego wifi wyłączona lokalizacja zrob sobie probe na noc, naladuj tel do pełna uruchom ponownie i wylacz neta z sieci wifi i synchro ogolnie wszystko co pobiera energie zostaw sam zasieg gsm i przez noc tel nie powinien wziasc wiecej jak 5 procent

Po takiej probie mozna szukac co i jak czy to apka ktoras pobiera czy inne ustrojstwo

Kazdy z fona korzysta inaczej w innych warunkach 3h ekrany gdzie masz jeszcze prawie 40 procent baterii to jak dla mnie norma

G2

Edytowane przez marekdabro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Przez noc spadnie mi max 1% baterii, a czesto 0%. Zastanawia mnie tylko aktywnosc. Ale skoro mowicie, ze norma w takim razie musze sie do tego przyzwyczai ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słuchajcie....sprawa wyglada tak, na LTE wystepuje drain baterii, nieważne czy masz wifi wlaczone czy nie, nawet jesli jest wifi to w informacjach o telefonie masz podany typ sieci LTE wiec bateria tak czy siak spada. Jak nie potrzebuje super szybkiego neta to przelaczam sie na WCDMA/GSM i bateria ciagnie przy moim uzytkowaniu 2-2,5 dnia, jak mam caly czas LTE to ledwo dzień i mimo ze pod wifi jestem podpiety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

czy w tym zakresie WCDMA/GSM normalnie siec 3g bedzie smigac? Gdzie to sie przelacza??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łączność bezprzewodowa ->Sieci komórkowe -> Tryb sieci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przełączyłem, zobaczymy co i jak. a co myślicie o moim zużyciu przez Usługi google ponad 30% przez noc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to sporo. Mi przy wyłączonym wi-fi i synchronizacją rano potrafi pokazac 99. Odlaczony od lądowania koło 22-23 a odczyt 6:30.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi