Skocz do zawartości
kuban

LG G2 - czas pracy na baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam auto. A co do wykresu- nie da się zrobić screena z całego wykres. Można zmieścić na screenie max 6h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

A o to wyniki mojej dzisiejszej katorgi G2^^.

aqadujy8.jpg

2edy4yje.jpg

W zasadzie pprzez cały czas wyłącznego ekranu wysłałem może ze 2 smsy i rozmawiałem z 5min.

Reszta to taptalk, przeglądanie neta, krótkie 2 filmy na yt, 10 min gry w slingshot racing, 2 min w asphalt 8, fejs

W normie czy nie ?

Tapnięte z mego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalnie masz. Inni to wyłączają synchronizacje, 3g itd to się nie dziw,że mają wyniki po 6h ekranu itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medzik

Nie wiem czy moja bateria jest jakaś zbugowana czy jak ale w tej chwili mam 13% 21h użycia i ponad 7h ekranu gdzie przeglądałem głównie neta za pomocą wi-fi, edge i trochę hspda... nie wiem zatem jak odnieść się do Twoich wyników :PP

---------- Post dołączono o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Normalnie masz. Inni to wyłączają synchronizacje, 3g itd to się nie dziw,że mają wyniki po 6h ekranu itd.

Kiedy jeszcze miałem note 2 i przeglądałem internet TYLKO w hspda spokojnie wyciagalem ok 6h ekranu przy ok 12-16 h użycia telefonu. Dodam że bateria w G2 jest wg mnie wyraźnie lepsza...

Co do jasności ekranu to zawsze ustawione 'sztywno' na 30% zarówno w Note 2 jak i G2. Synchronizacja off

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

medzik, osiągam podobne wyniki jak Ty, w granicach 6-8h ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 23% 45h minęło od ładowania ekran 2.45h synchronizacja wszystkiego fb tt , Twitter itd. 3,5G , WiFi, GPS włączone. Nie mam co narzekać :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

W takim razie jedni mowia, ze to norma inni, ze juz nie bardzo. Wiec jak to ma być. Niby jestem zadowolony z baterii, bo jest duzo lepiej niz na HOX, ale nie ukrywam ze oczekwialem sporo wiecej ( głownie poprzez czytane tutaj opinie o baterii).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medzik

Wylacz wszystkie zbedne pier.doly, synchronizacje (no chyba ze tego potrzebujesz), ustaw ekran na niska ale komfortowa jasnosc (jest jesien, za rogiem zima, dni sa coraz bardziej pochmurne, slonce nie wali po ekranie jak latem wiec 30-45% jasnosci spokojnie wystarczy), korzystaj z wi-fi tak czesto jak tylko mozesz (wylacz powiadomienia o dostepnych sieciach wi-fi, wlacz opcje minimalizujaca zuzycie energii podczas korzystania z wi-fi - to wszystko znajdziesz w ustawieniach zaawansowanych sieci bezprz.). Niemaly wplyw na zuzywanie baterii ma tez siec, a raczej jej zasieg, u mnie w przypadku Play'a bylo ostatnimi czasy raczej dosc irytujaco wiec 2dni temu przeszedlem do T-Mobile i teraz full zasieg mam prawie na kazdym kroku :banan: Jesli nie korzystasz z danych pakietowych to wylaczaj je, jesli o tym zapominasz to root i program ktory zrobi to za Ciebie, np. Juice Defender ;) Wejdz sobie tez w ustawienia-aplikacje i wylcz te ktore niepotrzebnie pracuja w tle. Moze uda Ci sie wycisnac z niego cos wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Ogólnie jestem w Play i czytałem,że właśnie w tej sieci z bateria jest gorzej. U mnie skacze mię powiem, ale i tak jest o niebo lepiej niż w Orange. Ja na uczelni w zasadzie cały czas mam pakiet włączony, bo albo nie mam wi fi dostępnego, albo jak mam eduroam to MUSZE mieć blokadę ekranu jako wzór. Dlatego skoro mam pakiet 1 giga to na nim siedzę. Chyba, ze można jakoś ustawić o której godzinie ma się włączać pakiet i robić synchronizacje. 2 konta mailowe, jedno google, jakąś apka do synchronizacji fejsa z kontaktami (nie pamiętam nazwy, ale synchronizacje tylko gdy G2 się laduje). Fejs zahibernowany przez greenify. Oczywiście mam root

Tapnięte z mego LG G2

---------- Post dołączono o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Niby jeszcze mam włączona synchronizacje skrzynki taptalk ale jeszcze ani razu mi nie powiadomilo

Tapnięte z mego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki masz interwał synchronizacji kont? Jakie masz ustawienia pobierania- całe widadomości, same nagłówki, ograniczone do kb? To też ma wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi