Skocz do zawartości
kuban

LG G2 - czas pracy na baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

memphis21

>>Konto Google mam właczona synchronizacje: Chrome, Gmail dane aplikacji, Kalendarz, Kontakty,

- ale jak ustawic czestotliwosc synchronizacji nie mam pojecia, nie wiem jak czesto sie synchrinizuje

>>Facebook : zahibernowany przez Greenify. Jak wszedlem to widze ze mam ostatnia synchronizacje o 21:30 ( wystarczy jak mi zsynchronizuje 1 raz dziennie)- nie wi

>> 2x E-mail - jedno moje glowne, a drugie grupowe. Zastanawiam sie czy nie wywali, albo Gmaila mojego glownego, albo E-mail. Bo tak to synchronizuje moja osobista poczte przez E-mail stockowy i Gmail- nie wiem co ile sie synchronizuje i nie wiem jak to moge sprawdzic i zmienic ewentualnie.

>> HaxSync- apka do synchronizacji kontaktow z fejsem- mam zazancozne tylko synchronizacje wydarzen, urodzin nie potrzebuje :P:P. Synchronizacje mam ustawiona tylko podczas ładowania, lub 1 raz dziennie gdyby nie zadziałało.

Tak to wyglada u mnie. Jakies rady jeszze, aby wycisnac cos wiecej z tego

Zahibernowane przez Greenify:

Faceebok, HaxSync, Asphlat8, PvZ2, Antutu

---------- Post dołączono o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

>>Konto Google mam właczona synchronizacje: Chrome, Gmail dane aplikacji, Kalendarz, Kontakty,

- ale jak ustawic czestotliwosc synchronizacji nie mam pojecia, nie wiem jak czesto sie synchrinizuje

>>Facebook : zahibernowany przez Greenify. Jak wszedlem to widze ze mam ostatnia synchronizacje o 21:30 ( wystarczy jak mi zsynchronizuje 1 raz dziennie)- nie wi

>> 2x E-mail - jedno moje glowne, a drugie grupowe. Zastanawiam sie czy nie wywali, albo Gmaila mojego glownego, albo E-mail. Bo tak to synchronizuje moja osobista poczte przez E-mail stockowy i Gmail- nie wiem co ile sie synchronizuje i nie wiem jak to moge sprawdzic i zmienic ewentualnie.

>> HaxSync- apka do synchronizacji kontaktow z fejsem- mam zazancozne tylko synchronizacje wydarzen, urodzin nie potrzebuje :P:P. Synchronizacje mam ustawiona tylko podczas ładowania, lub 1 raz dziennie gdyby nie zadziałało.

Tak to wyglada u mnie. Jakies rady jeszze, aby wycisnac cos wiecej z tego

Zahibernowane przez Greenify:

Faceebok, HaxSync, Asphlat8, PvZ2, Antutu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medzik

Sprobuj Juice Defender, mozesz tam ustawic automatyczne rozlaczanie i laczenie z pakietami danych wtedy kiedy sa Ci potrzebne, to samo z synchronizacja aplikacji co jakis regularny czas, np. co 10 15 30 czy 60min ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Nie prowadzę firmy zadnej tylko jestem studentem wiec wystarczy jak mi bedzie synchronizowalo wszystko co 2h ;;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Nie mogę wysłać Ci PM memphis21 od 12 więc wklejam tu, niech Mod to usunie :

Sorry, miałem odpisać wcześniej, ale nie mogłem odpowiedzieć.

Na Twoim miejscu, oddałbym go do serwisu. Jeśli restart jest na każdym ROMie to tak jakby płyta główna była walnięta i np. RAM nie był dobrze przylutowany. Może sprawdź to jakimś RAM testerem jeśli jest, choć nie wiem czy napewno walnięty jest RAM czy po prostu płyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Jutro z ciekawości wyłacze pakiet i bede go włączał tylko wtedy gdy bede potrzebowal cos sprawdzic. Zobacyzmy czy cos wydluży prace n abaterii.

---------- Post dołączono o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Nie mogę wysłać Ci PM memphis21 od 12 więc wklejam tu, niech Mod to usunie :

Sorry, miałem odpisać wcześniej, ale nie mogłem odpowiedzieć.

Na Twoim miejscu, oddałbym go do serwisu. Jeśli restart jest na każdym ROMie to tak jakby płyta główna była walnięta i np. RAM nie był dobrze przylutowany. Może sprawdź to jakimś RAM testerem jeśli jest, choć nie wiem czy napewno walnięty jest RAM czy po prostu płyta.

Czy na każdym to nie wiem bo narazie jestem na sofcie z brandem Play i rootem? Polecasz wgrac jakis czysty soft i wtedy sprawdzic?? Czy odrazu oddawac do serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Może tez dltaego wyniki na Antutu mam duzo gorsze od waszych. W granicach 25-26k sie wahają. I nie wiem czy wysylac na gwarancjie czy wgrywac czysty rom. Jakbym odeslal na gwarancje to moze bym tez napisal, ze zywotnosc bateri odbiega od normy :P:P.

Btw, Mam roota czy przywrocenie go do stanu przed dlugo zajmuje i jest trudne??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

A...no ja bym najpierw wrzucił jakiś custom ROM, a dopiero potem się bał. Samo rootowanie nic nie zmienia w wydajności i działaniu systemu... Ja uzywam Rayglobe i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Jest możliwe, ze mam jakąs " chusteczkowa " wersje oprogramowania na swoim G2 i stad takie problemu. Restarty, slabe wyniki ( mimo lepszych od S4 :P) w Antutu, wg. mnie bateria bez rewelacji??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Nie wiadomo co tam robili eksperci z PLAY. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Samoth

Właśnie wyczytałem w instrukcji, że za pierwszym razem, aby bateria lepiej trzymała, powinno się telefon całkowicie wyładować. To jak to z tym jest - trzeba te dzisiejsze baterie formować czy nie? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi