Skocz do zawartości
kuban

LG G2 - czas pracy na baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

rp1986

Ja zaraz po zakupie zrobiłem wręcz odwrotnie.odrazu podłączył i naladowalem do pełna.trzyma wręcz bosko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

@Up

Możesz sie pochwalić jakimiś screenami. Jak bardzo intensywnie używajsz, i w jakich warunkach. Więcej niż 80% z was jest zachwycona bateria ja tylko zadowolony.

Tapnięte z mego LG G2

---------- Post dołączono o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Ja prawdopodobnie jutro po naladowniau do 100% zrobie eksperyment jak ktos uz robil. Czylu wylacze wszystkie moduly i synchronizacje ( bedę właczał gdy bede potrzebowal ) i bede korzystal z G2 tylko i wylacznie jako z teleofonu. Sprawdze jak sie bedzie miala wtedy sprawa z bateria. Mysle, ze wtedy bede mial rozeznanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj od rana tethering netu po BT (LTE jakieś 10h) do tego 4h ekranu oraz 1.5h rozmów i po 12h mam jeszcze 15% baterii.

LG G2 - Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0w4l

mam tel od wczoraj... powiedzcie mi prosze czy baterie do konca rozladowywac i ladowac na poczatku czy nie ? jesli nie to przy ilu procentach juz ja ladowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozładuj do 15% i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym forum było wspomniane że tego typu baterię raczej nie powinny być rozladowywane. Lepiej częściej ładować niż dopuścić do rozładowania.

Tapnięte z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mam tel od wczoraj... powiedzcie mi prosze czy baterie do konca rozladowywac i ladowac na poczatku czy nie ? jesli nie to przy ilu procentach juz ja ladowac

Raz w miesiącu warto rozładować do zera i tak samo po zakupie. Zero w telefonie to nie jest zero baterii tylko ok 3V.

Rozładowanie raz na jakiś czas powoduje jakiś większy ruch elektronów i lepiej trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie obraź się kolego ale to bzdura. Mój dobry przyjaciel pracował długo jako inżynier w firmie LG zajmował się energią i został wysłany na roczne szkolenie do Korei. Po pierwsze ogniwa litowo jonowe, polimerowe itp nie powinny być rozładowane do wartości równej zero ponieważ mocno tracą na swoich właściwościach. Należy trzymać się kilku zasad. Nie doładowywać telefonu po 15 min, jak już ładujemy to do 100%, nie należy ogniwa rozładować do zera. Po prostu ładujemy gdy telefon jest włączony. Ładować telefon można od każdej wartości czy to 50% czy 99 ważne aby ładować już do końca.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ten kolega inżynier który był w Korei nie wytłumaczył Ci że 0 na telefonie to bateria nadal ma 3V , więc nie jest to zero akumulatora , napisałem wyżej nawet nie przeczytałeś . Pozdrów przyjaciela inżyniera .

Telefon tak jak zabezpieczenia PCB nie pozwalają rozładować akumulatora do zera . Tylko do tej bezpiecznej wartości 3V do której spokojnie możemy korzystać czyli do zera na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to niby czym uzasadniasz rozładowanie raz na miesiąc ? Tak tylko aby napisać i coś namieszać... Nie będę Ci się tłumaczył z moich znajomych a tobie polecam sięgnąć do literatury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi