Skocz do zawartości
kuban

LG G2 - czas pracy na baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

kuban

Jak ja wyłącze WiFi, BT, GPS, 3g na noc, to pobiera mniej, niż 1%/12h.

Wysłano z mojego Nexusa 7 2013 za pomocą Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ostatnio było to samo co u Kubana w nocy wszystko powyłączane i nie zszedł nawet jeden procent energii.

A potem fonik używany do wszystkiego po trochu ale najwięcej włączone wifi i instalowanie i zabawa z różnego rodzaju aplikacjami i telefon w użyciu 38 godz a wyświetlacz włączony 9 godz także jestem zadowolony.

To było po trzecim ładowaniu.

Tel rozładowany do 2 % został przeze mnie wyłączony i ładował się ok 10 godz i potem właśnie tyle trzymał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sie tak chwalicie ta bateria to podawajcie ustawienia ekranu (jasnosc) bo to ma ogromne znaczenie. Tak czy siak u mnie z bateria tak kolorowo nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dalu

gdzies czytlem ze takze wazna jest siec, ponoc w PLAYu bateria schodzi duzo szybciej...ale moze to urban legends ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
m_glod

Tez to slyszalem. Choc lg uzywam wlasnie z karta play i jestem bardzo z bateri zadowolony. Ale htc one dluzej pracuje na karcie orange niz play

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rp1986

Bateria jest mega.wczoraj o 7 rano wyszedlem do warsztatu rozbierac samochod i odlozylem telefon na stol.odebralem z 5 telefonow i sam z zadzwonilem 3 razy.do domu wrocilem ok 17,patrze na telefon a tu 99%baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rp1986 to chyba masz wszystko powylaczane(wifi, dane komórkowe, gps, bluetooth i inne) i jasność wyświetlacza niską? w tym przypadku jest to mozliwe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rp1986

Wi-fi nigdy nie wylaczam nawet jak nie korzystam.dane komorkowe wylaczone,gps wylaczony,bluetooth wylaczony,ekran 50%.tu chodzi o tojaki oszczedny jest ten telefon w stanie czuwania.sgs4 zjadal mi conajmniej 20%baterii w warsztacie przez caly dzien,nokia lumia 925 potrafila zjesc ok 40% praktycznie nic na niej nie robiac wiec nawet gdyby tylko lezal z wylaczonym wyswietlaczem przez tyle godzin to i tak super.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Zreszta po co niby mialbym wlaczac gps idac do garazu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam wszystkim program oszczędzasz baterii, ktory pozwala super wszystko spersonalizowac i ustawic harmonogram. Teraz faktycznie przez noc nie spada nawet 1 %. Jednym kliknięciem mozna wszystko wyłączyć i włączyć

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ijinshan.kbatterydoctor_en

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi