Skocz do zawartości
kuban

LG G2 - czas pracy na baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wszystko uruchamiam co fabryka daje jasność na 70% 12 h spokojnie daje rade. Od 7 rano po dniu pracy o 22 mam 20%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s4k3

W oszczędzaniu baterii przez noc bardzo pomocny okazał się tzw. Tryb cichy zintegrowany z softem. Można wyłączyć wszystko, ustawić listę numerów, które mogą dzwonić i wiele innych przydatnych ustawień. Znacząco polepszyło to u mnie żywotność, zamiast ok. 10% tracę teraz 2% przez noc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Widzę, że bardzo różnie z baterią w G2;/. Niektórym trzyma rewelacyjnie innym wręcz przeciwnie... Tego sie obawiam u siebie jak będę kupował swój model. HOX podobnie. Jednym trzyma dwa dni, a innym ledwo do wieczora starcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój telefon w pracy zjada 40-50% baterii w 8h, w domu połowę tego. Dlaczego? Bo w pracy mam góra dwie kreski zasięgu i moduł GSM pobiera więcej mocy, w domu siedzę prawie pod nadajnikiem. Dzisiaj rozmowy o długości pracy na baterii są bez sensu. Ten czas zależy od sygnału, ilości kont pocztowych z którymi telefon się synchronizuje, jasności ekranu, czy przesył danych odbywa się po wi-fi czy GSM i czy w ogóle jest uruchomiony i wielu innych czynników jak zainstalowane aplikacje które wybudzaja telefon z trybu Deep Sleep lub co gorsza nie pozwalają mu nawet w ten tryb wejść. Inżynierowie z LG nie zrobili z tym telefonem żadnego czary-mary, trzyma mi dłużej niż HTC ONE w tych samych warunkach o jakieś 10-15%, czyli o tyle o ile jest większa bateria. Każdy z nas będzie uzyskiwać inny czas pracy telefonu i to nie zależy od egzemplarza a od wielu zmiennych, w jakich przychodzi naszej słuchawce pracować Ci którym smartfon trzyma 2-3 dni chyba używają go do wykonania dwóch połączeń dziennie i nie korzystają w ogóle z transferu danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Radziundzio /ciach/

Widzę że już któryś raz wklejasz te swoje wypociny mające niewiele wspólnego z prawdą.

Podobnie jak kolega który porównywał pracę różnych telefonów w swoim miejscu pracy (w jego przypadku w warsztacie) tak samo ja jestem niesamowicie zadowolony z żywotności baterii w moim LG G2. Miałem wcześniej Galaxy S3 i jest po prostu przepaść między tymi telefonami. Dużo korzystam z telefonu w pracy, dużo siedzę w internecie i dzisiaj od 8:20 kiedy zdjąłem tel z ładowarki zeszło mi 29%. Mam oczywiście cały czas włączone Wifi, dane komórkowe, pocztę, facebooka itd.

Notatka od Moderatora: kamil0407
    wykrzyk.png Nie używaj na forum wulgaryzmów
    Edytowane przez kamil0407
    modnote

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skava

@up

Zgadzam się też miałem SGS3 i bateria w G2 jest rewelacyjna

Wysłane z LG G2

Notatka od Moderatora: kamil0407
    wykrzyk.png Nie cytujemy postów które są 1x wyżej
    Edytowane przez kamil0407
    modnote

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie porównuje G2 do SGS3, tylko do HTC ONE, to że Samsung ma problemy z wydajnością baterii nie oznacza ze jest tak wszędzie. Nie mam pojęcia jak wypada porównanie z SGS3, pisze natomiast ze na tle HTC nie ma jakiejś przepaści w wydajności ogniwa. W moim wypadku jest podobnie jak u Kolegi Kuboszek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o mnie to bateria trzyma lepiej niż w One. Może masz jakoś kiepsko skonfigurowanego swojego G2....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem Htc One także nie mam porównania ale ze wszystkich smartfonów jakie miałem a miałem ich z milion i to same flagowce i high endy to właśnie LG G2 daje mi najlepszy komfort pracy na baterii. Praktycznie na ikonę baterii podczas dnia pracy nie patrzę bo wiem że napewno wrócę do domu że sporym zapasem mocy. Cenie sobie to szczególnie.

Wysłane z mojego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj muszę się zgodzić- ze wszystkich flagowców jakie miałem G2 trzyma najlepiej. Niewiele mu brakuje do Note 2. Bardzo niewiele. Ale to phablet, więc porównanie troszkę nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi