Skocz do zawartości
kuban

LG G2 - czas pracy na baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

gigi_77

Przedwczoraj kupiłem z tablicy g2 i tylko instalowałem apk,dane (telefon naładowany do pełna przed 1 włączeniem) i ekran 4h49 minut był włączony, a zostało jeszcze rano 39% baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aphi

Czekam na swojego G2 (32GB z redcoon) i ciągle czytam co tylko można o nim.

Oczywiście bateria tez mnie interesuje dlatego ciekawy jestem jak najlepiej zacząć użytkowanie tego telefonu:

od naładowania do pełna przed pierwszym uruchomieniem (jak długo go wtedy ładować - do informacji o pełnym naładowaniu czy może np. 10 godzin?),

czy też może po prostu włączyć i używać do zobaczenia informacji z rządaniem podpięcia G2 do ładowania i wtedy normalnie go naładować?

Czy to ma w ogóle wpływ na późniejsze trzymanie baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Używaj normalnie, żadne ładowanie po 10h.. :x

Wysłano z mojego Nexusa 7 2013 za pomocą Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

ufff dobra, dzisiaj rano patrze a tam 98% baterii ;-) kurcze juz sie obawialem ze cos sie zablokowalo ;-) z powyzszej historii wynika moral - ze jak nie korzystamy akurat w danym dniu z netu/wifi/gps/synchornizacji/nie gramy w gry/nie ogladamy filmow itp itd to w moim przypadku w ciagu ok.26h "trybu gotowosci" telefon zjadl 2% baterii co jest wynikiem dla mnie lekko szokujacym, jak na takie parametry, a teoretyczny czas na jaki wystarczy jescze bateria (wskazany w "info o baterii") to 471h - ok.19 dni ;-) raczej tego nie sprawdze, nie jestem az tak cierpliwy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Ja po nocy miałem ok 1050h, nawet to gdzieś wrzuciłem. Ciekawe czy kiedyś to sprawdzę.

Wysłano z mojego Nexusa 7 2013 za pomocą Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Widze, ze faktycznie bateria w tym smarcie to czysta poezja :D:D:D. Delektuje sie i.... zachwycam opiniami na temat G2 :D:D> Mialem sie wstrzymac z wymiana HOXa do nowego roku ( wgralem Vipera i bateria trzyma mi niezle, i plynnosci tez ekstra), ale ekran i bateria w G2 mnie tak korci, ze wymianiam na tygodniach, a moze dniach :P.

Czyli przy mojej zabawie tj.:

1. W ciągu dnia łącznie około 3-3,5h neta

2. Kilkanascie maili, kilka smsow i kilka minut rozmow

3. 2 godzinki muzyki

4. 1 godznika gry w PvZ2, Where's my water 2, 15 min gry w Real Racing 2

Bateria wytrzyma mi caly dzien bez problemu, tak abym do poduszki jeszcze mógl obejrzeć jeden odcinek serialu??

Przy takim katowaniu HOX starcza na styk do wieczora, albo go podladuje jeszcze w ciagu dnia PowerBankiem jak nie mam dostepu pod 220V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie coś słabo jest. Wczoraj ok. 15 miałem 100%, do wieczora wymęczyłem go i około północy zostało 55%. Przez cały ten czas mam wyłączonego BT, wi-fi. Włączone tylko 3G i dane. Na noc włączony profil noc. Rano zostało tylko 25%. Czyli przez noc zeżarło mi 30%. Po mojemu jakby trochę za dużo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Zdecydowanie za duzo!!!! Cos masz nie tak z telefonem bankowo. Nie poradze Ci w tej kwestii, bo nie jestem ( jeszcze posiadaczem G2), ale to juz w HOXie przez noc z wlaczonym wi-fi spada mi 4-5%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej chwili ładuję fona i po naładowaniu wyłączę synchronizację. Zobaczymy, o ile wydłuży się czas pracy. Tylko z drugiej strony, że nie po to wywaliłem kupę siana, by teraz nie korzystać z tego, co daje LG G2. Synchronizacja kont jest jakby elementarną funkcją. >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Skonfiguruj odpowiednio telefon,odpowiednio ustaw synchronizacje itp.,pozatem jak używasz i net wszystko ciągle włączone to nie dziwne że krótko trzyma to normalne jest :D

---------- Post dołączono o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Zrób test wyłącz neta wieczorem i zobacz ile rano procent zjadło ;-),mi w każdym telefonie z netem nie przekroczyło nigdy 20 % przez noc ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi