Skocz do zawartości
kuban

LG G2 - czas pracy na baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

Skonfiguruj odpowiednio telefon,odpowiednio ustaw synchronizacje itp.
    Możesz wytłumaczyć mi znaczenie słowa "odpowiednio"? Może jakiś przygłupi jestem i nie do końca rozumiem, co oznacza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Ja kupując telefon w ustawieniach wiele rzeczy ustawiam,w aplikacjach,to co mi nie potrzebne np. tam gdzie są ust. Google Now itp. wylogowuje z konta Google bo mi to nie potrzebne ;)

---------- Post dołączono o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Telefon zaraz po kupnie jest tak skonfigurowany aby pobierał coś tam itp. ,każdy smartphona powinien jakoś skonfigurować a potem nie będzie narzekał aż tak na baterię ...

Mój Note 2 potrafi mi wytrzymać 5-6 godzin włączonego ekranu na 1 ładowaniu !! :D

Net włączam wtedy kiedy potrzeba,synchronizacje włączone te co mi potrzebne,te co się da to ustawiam aby się pobierały tylko np. raz dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mówmy o sprawach oczywistych :) Myślałem, że "odpowiednio" oznacza jakiś magic trick, z którego coś wyniknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Mi z włączonym WiFi, Synchronizacja 2x Google, tapatalk, fb bierze max 15% przez 8-9h snu, takze niemozliwe, by pobralo 20 bez synchro.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po naładowaniu do 100% polecam jeszcze by ładowało się z 20-30 minut nie wiem czemu, ale wtedy wolniej procenty schodzą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas :)

bujenera.jpg

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Czy bateria w G2 powinn sie jakos uformatowac. Powienem ją jakoś ladowac rozladowac? Obecnie mam 74% i powoli spada, Konfiguruje tel i istaluje apki, wiec mozw dlatego tak spada. Na noc go naladowac do pelna czy dac mu sie wyszalec??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up...laduj jak chcesz...bateria jest litowo polimerowa, nie musisz sie z nia cackac. Jak sie rozladuje naladuj...czy bedziesz ladował przez cala noc czy tylko do 100% nie ma to znaczenia. Mozesz zawsze sobie ja doladowywac jak bedziesz miał taka potrzebe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

ja prowadze od piatku moj eksperyment z bateria ;-) nudny jak cholera ale postanowilem ze sie poswiece ;-) a wiec telefon zostal naladowany na maxa w czwartek wieczor, w piatek rano wlaczony, to bylo 3 ladowanie telefonu, nie bawie sie w ogole grami, nie ogladam zadnych filmow/seriali, wylaczony mam net poprzez modem. Sporadycznie korzystam z wifi, instaluje jakies apki, dzwonie i odbieram rozmowy w ilosci ok.20min dziennie-siec 3g (dwie kreski) badz 2g(full) zalezy gdzie akurat jestem, korzystam z uslug bankowosci typu eurobank (tokeny itp). Na noc korzystam z apki ktora automatycznie przestawia telefon w tryb samolotowy. Dzisiaj stan baterii telefonu to 49% ;-) mysle ze w takim trybie uzytkowania spokojnie tydzien czasu bateria wytrzyma, ale to dam znac jak skoncze ten jakze pasjonujacy test ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Narazie nie mam czasu, ale w wczaretek tak sie pobawie i pokonfiguruje mojego G2, aby niepotrzebne synchronizacje wyłączyc. Bede bardzo zadowolony jak przy moim katowaniu smarta wytrzyma mi dwa dni. Narazie mam nadzieje, ze bateri tak spada, bo sie nim bawie konfiguruje i pobieram apki.

Tak sie ma sprawa po pierwszym ładowaniu. Strasznie słabo to widzę :(;(. ( tak jak sie obawiałem). 15 min gry w PVZ2 dużo smsów i kilka rozmow, 20 min rozmowy na fejsie, taptalk

post-130949-14255733385495_thumb.png

post-130949-14255733387186_thumb.png

Panowie poradzcie co mam robić?? Panikowac czy dac jeszcze czas baterii?? Druga sprawa ze dzisija znow kilka razy zrobil mi sie hot restart ( logo PLay ze startowa muzyczka po czym ponownie załadowala sie nakladka). Może zrobić w weekend Reset G2?

Edytowane przez memphis21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi