Skocz do zawartości
kuban

LG G2 - przykładowe zdjęcia i filmy.

Rekomendowane odpowiedzi

ISO w automacie ma tendencję do zawyżania wartości po to by skrócić czas naświetlania a tym samym zminimalizować szanse poruszenia zdjęcia. Niestety wzrost ISO to wzrost szumu. Także jeśli można warto stosować manualne wartości. Na zdj definitywnie widać rozmycie związane z poruszeniem oraz z dłuższym czasem naświetlania. Wygląda na to, że troszkę się chwiałeś z telefonem :) Stabilizacja pomaga, ale nie wyeliminuje dużych poruszeń. Jeśli możesz to podaj jakie było ISO dla tej fotki oraz czas naświtlenia czyli prędkość migawki. Wartości masz w danych EXIF zapisanych wraz ze zdjęciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i ja się pochwalę dzisiaj dostałem maszynę i jestem zachwycony po przesiadce z htc sensation

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez figureinthefog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja się pochwalę moim pupilem zrobionym G2

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 4f7fcfe2e556c.jpg

Dla mnie zdjęcia jak i filmy z 60fps/s rewelacja.Jeszcze tak dobrego aparatu w smartfonie nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skava

Fajny psiak :thumbup:

Wysłane z LG G2

Edytowane przez skava

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
memphis21

Wy zmieniacie tryby jak robicie zdjecia, czy jedziecie caly czas na normalnym?? PRawde mowiac jeszcze nie mialme okazji jakos bardoz przetestowac aparatu. Wiem tylko, ze jest naprawde dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też przesiadłem się z sensation na G2. Różnica kolosalna i to w każdym aspekcie.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
memphis21

tuqateba.jpg

Jak dla mnie kozak zdjęcia. Zdjęcie robione w trybie HDR

Tapnięte z mego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skava

Tez bym coś wstawił ale nie wiem jak zrobić spoiler...

Wysłane z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie ja też nie wiem jak zrobić spojler dlatego wrzuciłem fotkę na zapodaj.net.Co do ustawień to zawsze jadę na automacie bo nie znam się na szczegółowych ustawieniach.Dlatego używam do wszystkiego aparatu ze smartfona a nie kupuję lustrzani(za kwotę G2 można pewnie już jakąś kupić).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dalu

fotki robi dobre, ale bez przesady - duzo mu brakuje do zwyklej malpki, a co dopiero piszecie o lustrzankach. Wystarczy zrobic fotke w domu i juz wychodza wszystkie minusy takich pstryczkow w telefonach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi