Skocz do zawartości
m_glod

LG G2 - pokrowce, etui

Rekomendowane odpowiedzi

dobra mam juz bialego slim armora... moze nie jest to neo hybrid ale jest spoko. Telefon duzo pewniej lezy w reku, duzo latwiej jest wciskac przyciski z tylu no i juz nie wypada tak z reki, nie jest taki sliski. Ja moge polecic. W polaczeniu z bialym kolorem prezentuje sie bardzo fajnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Możesz wrzucić fotki jak się prezentuje biały slim armor?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

ja przed chwila zamowilem polecane juz w tym watku przez kogos takie ustrojstwo:

Diztronic Matte Back Black TPU Case for LG G2 (Sprint, T-Mobile) [LG2-DM-BLK] - $9.99 : Diztronic.com: Protective Cases for Mobile Phones

cena jakies 16$, z konta zjadlo ok45 zl, oczywiscie z wysylka, do tego zamwowilem takze folie 3mk - wersja Solid, mysle ze takie polaczenie wystarczy aby telefon byl dobrze zabezpieczony, a przy okazji mial fajny wyglad. Zastanawialem sie jeszcze nad quickwindow ale koniec koncow zrezygnowalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban
    A ma ktos moze taki pokrowiec? Jak myslicie, czy bedzie sie dobrze sprawowal?

Etui S-line futerał pokrowiec LG G2 + FOLIA (3579455071) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kolega ma takie do Note 2, nie za grube, tylko nie kupuj białego bo się szybko brudzi. Teraz ma czarną sztukę i nic się z nim nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ma ktos moze taki pokrowiec? Jak myslicie, czy bedzie sie dobrze sprawowal?

Etui S-line futerał pokrowiec LG G2 + FOLIA (3579455071) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mam taki czarny, z braku laku może być, ja wole oryginalny od LG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Quickwindow i musze powiedzieć że nie byłem do tej pory zwolennikiem takiej ochrony telefonu, ale przekonałem się - idealnie spasowana, dobre materiały. Jedynie minusy to mało aplikacji obsługujących okienko oraz brak możliwości odbierania przez przyłożenie do ucha. Ogólnie mogę polecić! :)

wysłane z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m_glod

IMAK ULTRA THIN MESH BACK LG G2 D802 + Folia (3653772577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

IMAK ULTRA THIN CRYSTAL SHELL LG G2 D802 (3653731458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

pojawily sie nowe propozycje od Imaka

@up a używasz jakiejs folii na ekran?

Edytowane przez m_glod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up tak, opisałem w temacie o foliach. W żaden sposób folia nie wpływ na używanie QuickWindow. :)

wysłane z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi