Skocz do zawartości
m_glod

LG G2 - pokrowce, etui

Rekomendowane odpowiedzi

memphis21

Ktoś mi powie czym się różni jeden od drugiego. 10 zł róznicy wieć skoro nie widać różnicy to po co przepłacać??

ETUI FUTREAŁ IMAK COWBOY LG G2 D802 FOLIA (3737603842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Etui Imak Ultra Thin do LG G2 D802 + folia (3690949749) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy różnica wynika z tego ze w jednym jest folia ( ktorej i tak nie założę) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dodatkowo na aukcji za 55zł jest dostępna czarna wersja :)

@wojtek9972

Napisałem właśnie do nich czemu w aukcji jest napisane, że etui kosztuje 50zł a kup teraz jest za 55zł. Swoją droga nieźle zarabiają sobie na takich etui :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ma już ktoś etui Rock, to z okienkiem, i mógłby podzielić się swoją opinią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

W takim razie poczekam jeszcze aż bedzie dostepne czarne i kupie to tańsze;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem, do tego sprzedawcy i odpisał mi, że będzie miał czarne za około 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wrażenia z używania etui? Ja planuję zakup etui, które będzie jedynie chroniło tył przed zarysowaniami, więc chodzi mi o coś cienkiego i nieodczuwalnego w używaniu telefonu.

P.S. To jest wykonane z materiału?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam jakiegoś etui, które pomogłoby przy upadku i nie pogrubiałoby telefonu w znaczący sposób.

Spigen Slim byłby tutaj najlepszym wyborem czy może ktoś jeszcze polecić coś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokrowiec z oknem od Nillkina okazał się totalną klapą ponieważ zaczął odchodzić klej od obudowy która jest połączona z ta skóra. Zerwalem okno i noszę same plecki. Jak kupię jakiś porządny klej postaram się to zamontować aby lepiej się trzymało. To mój pierwszy i ostatni zakup produktów firmy Nillkin. Dziękuję za uwagę...

Wysłano z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Carire

tez właśnie mysle nad tymi od Spigena ma ktoś? Jak się wpisują? warte sa swojej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi