Skocz do zawartości
m_glod

LG G2 - pokrowce, etui

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałem żadnego bumpera na telefonie i żadnemu telefonowi się nic nie stało. A w przeciągu 2 lat miałem Xperię X8, Galaxy SII i teraz Nexusa 4 i w przyszłym tygodniu G2. Jakoś wyjątkowo o te telefony nie dbałem, a każdy (za wyjątkiem SII) sprzedałem w stanie idealnym. Dla mnie to niepotrzebne szpecenie oryginalnego wyglądu telefonu lub też niepotrzebne powiększanie rozmiarów. Telefon to tylko urządzenie, wiadomo, że szkoda jak się stłucze wyświetlacz, albo nam spadnie, ale nie zmienia to faktu, że nadal to tylko telefon...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

fajnie wyglada ta druga, ciekawe jak z paluchami, czy widac na niej odciski ;-) ja caly czas czekam na Diztronic Matte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś byłem totalnym powaleńcem jeśli chodzi o case i futerały. Na każdy telefon a miałem ich z milion kupowałem po kilka albo i kilkanaście casów i każdy mi coś nie pasował. Przedziały cenowe były różne od 4 zł po 200 zł i zawsze coś mi nie pasowało a to za śliski, a to za szorstki a to za duży a to za mały a to za brzydki czy za ładny. Zawsze też kiedy nosiłem telefon w pokrowcu zauważyłem że mam wtedy większe skłonności do upuszczenie telefonu. Zawsze mi gdzieś spadł, położyłem go np na piasku itp ale dzięki pokrowcowi nic mu się nie stało i zawsze odetchnąłem z ulgą. Ostatnio miałem Nexusa 4 i jego wygląd był tak piękny że doszedłem do wniosku pier$%^&*( nic nie nosze i od tamtej pory nie spadł mi ani razu. Miałem wrażenie że instynktownie dbałem bardziej o telefon mając świadomość że jest bez żadnego case'a. Dzięki takim zabiegom mogłem w pełni lansować się pięknym designem Nexusa. Teraz mam G2 i nie zakładam nic po prostu uważam na niego i tyle. Chociaż przyznam się że kusi mnie aby kupić jakiś fajny stylowy case :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m_glod

ja mam quick window bo dostalem do telefonu i powiem wam ze fajne to etui. jestem bardzo zadowolony szczegolnie ze dzieki okienku mozna robic zdjecia przy otwartej ksiażce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można robić te zdjęcia nie rozumiem

Wysyłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m_glod

jak otworzymy etui i damy je na plecy telefonu to niz nie zaslania obiektywu i normalnie mozna robic zdjecia co w przypadku flip coverow bylo do tej pory niespotykane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to faktycznie duża zaleta. Nie zwróciłem na to uwagi i faktycznie moja żona w sgs4 musi robić zdjęcia przy otwartym flipie.

Wysyłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktos z Was moze etui Nilkina? Za niedlugo prawdopodobnie kupuje g2 i spodobalo mi sie wlasnie to etui bo nie zwieksza ono az tak bardzo rozmiarow telefonu.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kjpp

Pytanie do posiadaczy QuickWindow, cz u Was też odstaje lub odstawało na początku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi