Skocz do zawartości
m_glod

LG G2 - pokrowce, etui

Rekomendowane odpowiedzi

I jak? Doszła paczka? :D Ja dla siebie szukam jakiegoś porządnego pokrowca, bo telefon jest czasami za śliski :( Byłem w pewnym sklepie, sprzedawca pokazał mi jedyny pokrowiec jaki miał na G2 i okazało się, że źle jest dopasowany i nie da się włożyć do końca telefonu... Dla tego zacząłem się rozglądać za jakimiś pokrowcami ale nie mogę się na nic zdecydować.

Najważniejsze, żeby chronił w miarę dobrze przed upadkiem i można go było położyć na froncie bez rysowania szybką po blacie. No i żeby nie był śliski w dłoni.

Jest jakiś taki pokrowiec/etui które możecie polecić? Bo po przeczytaniu tematu to większość pisze co kupuje lub co kupiła, ale nie zawsze piszą czy dobrze zrobili :D Jak spytałem się jednego użytkownika tematu to napisał w nim, że pokrowiec wygląda tak i jest spoko, ale na pw już napisał, że oddał pokrowiec :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę podzielić się pierwszymi wrażeniami z użytkowania dwóch futerałów. Wcześniej kupiłem taki z klapką za 20 parę zet w jakimś sklepiku. Ot tak, żeby chwilę ponosić i chronić eldżika póki nie kupię czegoś sensownego. Wniosek końcowy po tygodniu użytkowania: Shit nie z tej ziemi - telefon w ogóle nie pasował do plastikowego tyłu, a klapka z magnesem wk....wia bo wchodzi w ucho. Nie polecam. Kupiłem Nillkina takiego: FUTERAŁ ETUI NILLKIN LG G2 + FOLIA (3669598785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Dziś odebrałem, szybki montaż, poliwęglan na okno (załączony do futerału) i... REWELACJA!! Telefon pięknie siedzi w etui. Idealnie spasowane wszystko! Tworzywo, z którego zrobiono etui dodaje "chwytności" telefonikowi. Samo etui nieznacznie tylko pogrubia telefon, więc nie ma wrażenia przeceglenia aparatu. Dostęp do tylnych przycisków bezproblemowy. Ergo: nie oszczędzać kasy na jakieś badziewia z bazaru. Wydałem 40zł i nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paczka nie doszła będzie w przyszłym tygodniu: /

Wysłane z mojego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dudek2208 Właśnie kupiłem to etui, zobaczymy czy jest warte tych pieniędzy.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będziesz na pewno zadowolony z tego pokrowca sam korzystam z pokrowców tej firmy w dwóch telefonach i już mi nie raz uratowały telefon przed wizytą w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Samoth

Uaaa, g2 wygląda w tej baliście rzeczywiście, jakby można było nim miasto oblegać :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to prawda że oryginalne etui quick window rysuje ekran ? Właśnie takie dostałem w gratisie po kupieniu telefonu w Euro Agd i nie wiem czy je zakładać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gratek

up

Od postu #40 w tym temacie masz dyskusję na o tym.

Podobno rysuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja właśnie dzisiaj kupiłem sobie na G2 taką nakładkę Etui Imak Ultra Thin do LG G2 D802 + folia (3690949492) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wziąłem szarą i czerwoną ale teraz widzę że na czarnym G2 szara ładniejsza.

Keisik ładnie spasowany ( szkoda że nie osłania krótszych boków lg-ka.Materiał bardzo fajny dosyć elastyczny i specyficzny w dotyku ale na plus oczywiście ni to plastik ni to guma na dodatek fajna szorstka-chropowato-no nie gładka powierzchnia;) Sam case bardzo cieniutki nie pogrubia telefonu.Co by wam tu jeszcze ? Fajnie,pewnie trzyma się teraz telefon w dłoni i dobrze się trzyma wszelakich powierzchni. No miodzio. Oglądałem też tą przeźroczystą nakładkę tego samego producenta i również dostępna u tego sprzedawcy, no i bardzo fajna,widać przez nią telefonik, także jak wcześniejsza jest lekko elastyczna ale ro już inny materiał ( poliwęglan) śliska trochę mniej przyjemna w dotyku gładka powierzchnia łatwiej się rysuje i case jest nieco grubsze. Aha i bardzo się palcuje i to widać, natomiast to na które się zdecydowałem nie palcuje się prawie wcale.No to chyba tyle.

Pozdro:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

A móglbys zrobic zdjecie i zapodać je nam ;). Bo calkiem przyjemnie to wyglada. Ciągle sie waham czy kupowac jakis case ( najblizej mi do sprawdzonego Nillkina). Z tym ze HOXa wyjalem z case'a po jakis 3 tygodniach, bo stwierdzilem, ze nie chce go maskowac. G2 nie ma co ukrywac tyleczek nie ma za piekny wiec moglbym go jakos zamaskowac, aby nie byl taki sliski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi