Skocz do zawartości
m_glod

LG G2 - ochrona ekranu, jaką polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

mikeman

@Dalu

Zamówiłem folie 3mk matte i też nie zakrywała ekranu. Napisałem do nich i na początku stwierdzili że na tym ekranie tak będzie,ale potem polecili wysłać zdjęcia folii na ekranie i że może coś z tym zrobią. Zdjęcia wysłałem i na razie czekam. Będę informował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

no to ja od razu puscilem zdjecia z opisem co jest nie tak, odpisali ze to jakas wada fabryczna i ze przysla poprawiona wersje.

dam znac jak dojdzie, pewnie kolo poniedzialku, bo wyslane bylo chyba w srode.

Edytowane przez Raciborski
    Regulamin pkt. 4.6 Pisząc odpowiedź na ostatni post w temacie, nie cytujemy go w całości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja czekam od piatku na nowa folie 3mk (poprawioną). Zostalo to do mnie wyslane listem poleconym priorytetowym i nadal nie mam :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam również folie DiamondScreen, dochodzi na krawędziach do granic możliwości i na prawdę jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gratek

Jak wygląda palcowanie tej folii? Jak wygląda obraz, tzn. czy dużo ucierpiał na jakości (kontrast, barwy, etc)?

Czy folie 3mk już poprawili, czy dalej nie dochodzą 2-3mm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia 3mk strasznie się palcuje. Nie dość że efekt wizualny jest tragiczny przez niedoleganie do krawędzi. Zgłaszałem im problem, ale bez sukcesu. Sprawdzę jeszcze tą, która polecacie DiamondScreen. Czy ona również się palcuje. Czy lepiej zrezygnować z folii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie palcuje się aż tak bardzo mocno, ale niestety odciski również widać. Od palcowania się nie uwolnimy, musiałaby być jakaś matowa folia. Myślę że pod względem "nie palcowania" lepiej wypada goły ekran z gorilla glass, no ale coś za coś, ja wolę mieć ekran pod ochroną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś polecić jakąś folie która jak najmniej się palcuje i jest idealnie przeźroczysta, oraz dochodzi do krawędzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj DiamondScreen - nie jest droga, a nie powinieneś żałować! Moim subiektywnym zdaniem spełnia Twoje wymagania. :)

wysłane z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

dzisiaj dotarla do mnie folia 3mk, poprawiona - ta wersja juz jest ladnie docieta, nic nie odstaje, mysle ze nawet odrobine za duzo odjeli materialu, szczegolnie na rogach - moglyby byc bardziej zaokraglone, poza tym wszystko ok, bardzo latwo nalozyc, nic nie odchodzi, b.dobra "przejrzystosc", palcuje sie jak kazda. Mysle ze warta tych 20 kilku zl, nie ma sensu przeplacac i kupowac te po 100 zl. Ciekawe jestem tylko jak spisuja sie te matowe, ponoc nie widac tak odciskow paluchow, ale czy nie wplywa to na jakosc widzianego obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi