Skocz do zawartości
slp555

Słuchawki do HTC G1

Rekomendowane odpowiedzi

slp555

Witam, chciałbym porade co do słuchawek, co sądzicie o tych? Zestaw sluchawkowy HTC Google G1 G2 G3 G4 TyTN II (1404539951) - Aukcje internetowe Allegro

Wlasciwie to chcialem kupić przejciowke na jack ale ze znalazlem tak tanie sluchawki to zastanawiam sie czy niekupic tego, co o tym sadzicie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beznadziejny dźwięk. Ale jak możesz słuchać muzyki z telefonu i jakość cię zadowala, to i tak mogą być. Ten telefon w pełni nie wykorzysta dobrych słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555

no wlasnie dzwiek w oryginalnych sluchawkach mi troche wadzi, ale myslalem ze jak cos przełoże inne słuchawki bedzie ok, bo przejsciowki kosztuje i tak jakies 9zl mniej z przesylka liczac, no i kabelki w tych przejsciowka sa bokiem puszczone, a w tym komplecie przejsciowka jest prosta....rozumiem że posiadasz te słuchawki? mówisz że tragedia? a sama przejściówka? mikrofon itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam tych słuchawek, ale raczej cudów się od nich nie spodziewaj :D Zaraz mi napiszesz, że jak nie używałem to mam nie pisać bla bla bla... Ale G1 nie ma żadnego sprzętowego kodeka muzycznego poza tym zintegrowanym ze wszystkim, więc... Ja słuchałem tego telefonu na słuchawkach z zestawu. W porównaniu do mojego irivera U10, nawet z beznadziejnymi philipsami she6000 ten telefon gra po prostu bardzo źle. Zero basu, płaski dźwięk, echo... Wątpię, że jak dokupisz słuchawki, i to jeszcze za takie pieniądze, to coś się w tej kwestii zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555

nie nie będę pisać ze jak nie używałeś to nie pisz;p słuchałbym dalej na oryginałach gdyby nie to że coś zaczęły się chrzanić;P to poszukam w lbn jakiejś zwykłej przejściówki. Dzięki za porady;) piwko za porade;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E, nie o to chodzi. Te słuchawki mają zbliżoną jakość do oryginalnych, a nie gorszą. Chodziło mi o to, że po prostu te i te mają jakość złą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555

nie chciałem już zaśmiecać nowym temat forum. Mam pytanie do ludzi którzy korzystają z innych niż oryginalnych słuchawek do g1. Czy widzicie różnice w jakości muzyki między jednymi słuchawkami a drugimi;>??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi