Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Hunter3000

[ROOT] Lenovo IdeaTab S6000-L/H/F - Instalacja su na tablecie (+ Inne na MediaTek)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ratunku :szok:, podczas gdy titanium backup tworzył kopię w tle żona wyłączyła tablet . Przy próbie uruchomienia zawisł na logo Lenovo . Zresetowałem go do stanu jak ze sklepu kombinacją klawiszy volume , down , zanim odnalazłem właściwą kombinację wciskałem volume , up . Wyskakiwała konsola z testem " krzaki " . System załadował się od nowa , jednak nie działa obracanie ekranu niezależnie od zaznaczenia tej opcji w ustawieniach .

zainstalowałem Accelerometer Test , przechył działa tylko wzdłuż jednego boku , serwis ?

muszę oddać tablet do serwisu , zrotowałem go kingo android root , czy jeśli usunę roota tym samym programem usunę wszystkie ślady rotowania ?

mam zainstalowaną aplikację eu.chainfire.supersu której w oryginale nie było .

Edytowane przez mietek440

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odzyskałem tablet po naprawie , padł żyroskop , wyłączenie urządzenia w trakcie backupu mogło być przyczyną ? Nie chce mi się wierzyć . U mnie próba rotowania programem z pierwszego postu nie powiodła się , z tymże program był w nowszej wersji 1.9.0 . Poradzicie coś ?post-147314-14255744991983_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowsza wersja nie działała jak dla mnie, w pierwszym linku masz wersję 1.6.0 która u mnie zrootowała. PS. Ładne ikony jaki to mod?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Zrootowałem tablet programem z linku jak na początku postu, chyba wszystko jest OK program się uruchamia ale chciałbym zrobić konta użytkowników , w późniejszym poście są napisane komendy jak to zrobić tylko ja za bardzo nie wiem gdzie to wpisać. Byłbym wdzięczny za radę :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co wiem to chyba się nie da

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przy okazji aktywowałem multi user.

w terminalu wpisałem:

su

pm get-max-users powinno pokazać 1

setprop fw.max_users 2 (lub więcej)

pm create-user nowy_user (utworzy użytkownika nowy_user)

następnie w pliku build.prop wpisałem:

fw.max_users=2

i teraz mam na ekranie blokady możliwość wybory pomiędzy 2 użytkownikami.

I własnie o to mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten tablet od paru dni. Jak wgrać jakieś filmy z komputera przez kabel usb? Nie wykrywa mi tego dziadostwa, po zainstalowaniu driverów z tego wirtualnego cdromu niby widzi sprzęt w total comanderze, ale nie da się na niego "wejść". W tablecie pokazuje sie do wyboru jak ma sie komunikować z kompem ale żadna opcja nie daje efektu. Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś z systemem na kompie u Ciebie, u mnie bez problemu wszystko śmiga a nie przypominam sobie żebym instalował jakieś sterowniki. Inna opcja to połączenie się z kompem przez lan przez SMB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi