Skocz do zawartości
Raciborski

info Prośby o Reupload, Upload, Romy, Modyfikacje itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem podobnego tematu, który by to opisywał, a poszukuję modyfikacji STOCK romu (zrootowanego z zainstalowanym xposed itp), która by mi dodała w szybkich ustawieniach w pasku powiadomień przełącznik 2G/3G/2G&3G&LTE. Poprzednio miałem modowany ROM z G3, w którym taka opcja była i po powrocie do Stocka trochę mi jej brakuje. Nie chcę się bawić w aplikacje na ekranie głównym, które dają taką opcję tylko typowo przełącznik w szybkich ustawieniach. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

Jak przytrzymasz palec na przełączniku Data (nie wiem jak to się nazywa w polskiej wersji, mam ustawiony angielski, chodzi o wyłącznik transmisji danych w sieci komórkowej), to wejdziesz od razu w ustawienia sieci i następne kliknięcie do trybu sieci. Wiem, że to kilka kliknięć, a nie jedno, ale prościej i szybciej, niż przechodzić przez wszystkie ustawienia, a nie trzeba niczego instalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W gravitybox jest opcja do automatycznej zmiany 2G/3G - jeśli Ci to odpowiada. Co ważne, nawet działa. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wers

Czy ma ktoś możliwość wrzucenia kernela Cloudiego z tego romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ostatnio postanowiłem przejść z Orginalnego softu na rom Wszystko ok ale brakuje orginalnej aplikacji aparatu Próbowałem zainstalować, ale niestety nie dało rady I czy może podać pliki aparatu jak i apke Albo czy istnieje jakis inny sposób na dogranie 2 aplikacji aparatu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś obraz img stock recovery bo chce wgrać update a mam twrp a przez pc nie idzie bo jest reboot i nic podaj pin i tak w kółko. Z góry dzięki soft wersja g (aktualny)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chialem sie spytac drodzy posiadacze czy nie napotkaliscie sie moze na jakis mod ktory pozwala sterowac gestami w powietrzu tak jak to jest w szajsungu s4 i UWAGA nie interesuja mnie tandety z google play

Z gory dziekuje za odp

stuku puku z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie i raczej nic na to nie poradzimy poniewaz s4 ma do tego odpowied i czujnik kolo diody badz kamery juz nie pamietam:)jest to kwestia sprzetowa tak wiem byly modyfikacje na s3 i inne na zasadzie czujnika zblizeniowego ale to nie to samo:)tak wiec na chwile obecna nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, potrzebuje aby ktoś wyciągnął ze swojego LG G2 appki LGContacts.apk i LGContacts.odex. Nigdzie niestety nie mogę ich odnaleźć. Lokalizacja w/w appek to /system/priv-app/

Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi