Skocz do zawartości
Kedziorek12

Słuchawki do HTC ONE S Sennheiser czy Shure

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako , iż jestem posiadaczem telefonu HTC ONE S chciałem wyposażyć się w dobre słuchawki , które dostarczą ponadprzeciętnych efektów dźwiękowych :). A mianowicie rozważam na kupnem Sennheiser HD 380 PRO bądź Shure SRH440 i tu rodzi się moje pytanie , które z nich lepiej będą pasowały do HTC ONE S. Liczę na waszą pomoc i z góry dziękuje za odpowiedź :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakładając, że obie słuchawki grają na takim samym poziomie to możesz wybrać te które bardziej Ci się podobają... taka prawda ;) HOS bardzo dobrze sobie radzi z każdym rodzajem słuchawek i dźwięk zależy już tylko od jakości słuchawek. Sennheiser mogę polecić jako firmę, jednak w ostatnim czasie marże jakie narzucili wzrosły kolosalnie [przykładowo słuchawki za 120 skoczyły nagle na 190] dlatego w chwili obecnej cena:jakość nie bardzo mają się do siebie... Jednak np. serwis stoi na najwyższym poziomie (oddałem dwa razy na gwarancję z powodu przetartego kabla. Za pierwszym razem naprawa, za drugim wymiana na nowe).

Jakbym miał wydawać ~400pln na słuchawki zrobiłbym tak. Poszedł bym do mp3store [mają na prawdę przystępne ceny] i pogadał z gościem. Jeśli jesteś z okolic Krk to polecam tam się udać. Gość co za ladą stoi, jak będziesz uprzejmy i tak dalej, to nie dość, że doradzi to jeszcze z lekką ręką da Ci przetestować słuchawki. A i na pewno pokaże jakąś alternatywę.

Ja bym Ci polecił przeglądnąć ofertę jeszcze Soundmagic - chińczyki ale wykonanie na naprawdę na bardzo wysokim poziomie. jakość dźwięku świetna zważywszy, że ceny są no w zasadzie najniższe w porównaniu z konkurencją.

Na chwilę obecną korzystam właśnie z Sennheiser HD202 II i Soundmagic MP21 i nie mogę narzekać na żadne z nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi