Skocz do zawartości
Uncle

Oryginalny uchwyt samochodowy dla Note 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Banzajek, napisz proszę czy taki uchwyt indukcyjny oryginalny Samsunga jak posiadasz zapewnia ładowanie podczas korzystania z nawigacji w samochodzie czy tylko sprawia że baterii ubywa wolniej ?

Mam na myśli Automape.

Może sprawdzałeś co może być włączone w telefonie żeby nadal bateria była ładowana ?

Korzystasz z oryginalnej klapki z ladowaniem indukcyjnym czy dokupiłeś wkładkę taką jak na Allegro za ok.60 zł ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem niedawno uchwyt V200S dzięki pozytywnym opiniom w tym temacie i teraz czas przyszedł na zakup ładowarki.

Czy ta Whitenergy Rozdzielacz gniazda zapalniczki 2 gniazda 2xUSB 10A 12/24V DC łamany wtyk 90st - Akcesoria - sklep Komputronik.pl

będzie się nadawać do naszego Note'a? Dobrze by było gdyby nie tylko podtrzymywała baterie ale też i ładowała ją.

Co do kabla usb to będę po prostu brał ze sobą ten co był w komplecie z naszymi notesikami ;)

Edit:

w specyfikacji znalazłem natężenie prądu tego urządzenia, które wynosi 500mA -.- czyli kaszana.

Może mi ktoś polecić jakąś ładowarke? najlepiej z 2 wtykami usb i jednym V12

Edytowane przez lukaszg100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ciubas

Witam,

zakupiłem ładowarkę indukcyjną (oryginał i klapkę do ładowania, też oryginał nie sama wkładka). Obenice zrobiłem tylko jedną trasę do Kato-BB i spowrotem, telefon przy włączonym Yanosiku i LTE, w tle działającym FB, Gmail itp. oraz połączony z BT samochodem ładuje się nawet troszkę, nie tylko podtrzymuje! Było to kilka procent ale do nawigacji jak znalazł, jak chcemy doładować telefefon to podłączymy bezpośrednio (ładowarka ma 2A output!)

Oryginalna klapka bateri posiada 650mA oddawania do telefonu mocy, oryginalny zestaw indukycjny do samochodu posiada ładowarkę 2A oraz płytkę indukcyjną oddającą moc: (sprawdzę jutro w samochodzie).

Co ciekawe zewnętrza ładowarka baterii, posiada output TYLKO 450mA a posiada wejście USB 3.0 - jak bym wiedział to bym szukał nieoryginalnej chyba... przynajmniej dali gratis plastik na baterię dodatkowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiada wejscie usb 3.0 zebys mogl oryginalnym kablem od note 3 ładować i nic wiecej to nie daje.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi, oryginalny uchwyt niestety się zepsuł. W sumie troche mu pomogłem.

Zaczęło się od tego, że zacinaly się tę łapki, które trzymają bok telefonu. Po prostu trudni było je zwolnić. Więc rozkręcilem wszystko i wypadła mi jakąś sprężyna stamtąd i już jej nie znalazłem. Sam mechanizm (4 koła zębate) poskladalem ale tak jak naoosalem - bez sprężynki, nie ma mechanizmu.

Teraz nie wiem czy kupić jeacze raz to samo czy coś nieoryginalnego ale za to pozwalającego nagrywać filmiki z szyby ciężarówki (pionowej) bez przyssawki w obiektywie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam

Mam pytanie do posiadaczy tego uchwytu, jaki tam jest dokładny rozstaw ramion w centymetrach, wejdzie tam telefon o szerokości 7,9 - 8cm?

Edytowane przez Seavolv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Jesli masz na myśli EE-V200SABE to N3 wchodzi tam bez problemu a bez etui ma prawie 8 cm, a jest jeszcze spory zapas. Wewnętrzna max szerokość między ramionami 85 mm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi