Skocz do zawartości
Uncle

Oryginalny uchwyt samochodowy dla Note 3

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie są przypadkiem trzy takie same uchwyty ? ;)

Ten ostatni ma najmocniejszą ładowarkę. Te 0,7 A mogą być trochę za słabe przy intensywnym korzystaniu z ekrany/nawigacji.

Mam taki jeszcze z czasów S3 i sprawuje się OK - Notek mieści się bez problemu nawet w UAG, więc o to się nie martw.

http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy...824286183.html czy ktoś testował taki uchwyt ?

Wygląda badziewnie na maksa :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie bo ktoś tu mówił ze początkowo samsung robił ciut mniejsze te uchwyty a w tym ostatnim jest napisane ze nawet samsunga mega pomieści ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kris

Podpowie ktoś jaki uchwyt na szybę sprawdzi się do Note 3, żeby móc korzystać z niego jako kamerki do nagrywania trasy w poziomie (żeby uchwyt nie wchodził w kadr)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje pytanie: czy ktoś kto ma i używa uchwytu samochodowego do N3 trzyma swój telefon w etui? Mój N3 jest w Spigen Neo Hybrid który dodaje trochę bulku. A chciałbym go mocować tak jak jest bez wyjmowania z etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzy posty wyżej masz odpowiedź... :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące oryginalnego uchwytu Samsunga (tego najnowszego na telefony do 5,7 cala, czyli EE-V200SABEGWW).

Swojego Note 3 trzymam w etui Otterbox Commuter, które posiada gumową zaślepkę na port micro usb. Żeby dobrze zamontować telefon, zaślepka ta po otworzeniu musi zmieścić się pomiędzy 2 dolnymi nóżkami tego uchwytu.

Aktualnie posiadam starszą wersję tego uchwytu (przeznaczoną do telefonów do 5,3 cala) i niestety, odstęp pomiędzy nóżkami jest w nim zbyt mały i zaślepka nie mieści się między nimi, w skutek czego telefon muszę trochę odsunąć od tych nóżek. Rezultat jest taki, że telefon nie trzyma się stabilnie w uchwycie (odnoszę wrażenie, że na wybojach mógłby wypaść z uchwytu).

Moje pytanie: czy w najnowszej wersji tego uchwytu odstęp między nóżkami jest większy? Jeśli tak, to czy na tyle duży, by zaślepka się w nim zmieściła?

Czy mógłby ktoś sprawdzić, czy da się zamontować w nim Note 3 z podpiętym kablem USB 3.0 (tym dołączonym do telefonu)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up. Ja mam ten uchwyt. Zwykły kabel usb (z oryginalnej ładowarki Samsung 2A) wchodzi ładnie między nóżki, mieści się. Myślę, że ten z telefonu też by się zmieścił, ale nie mam jak sprawdzić (uchwyt jest w aucie).

Swoją drogą z tym uchwytem to jakiś żart;) Jedna nóżka zakrywa idealnie głośnik, druga mikrofon, żeby nie było za wygodnie;) Na szczeście nie przeszkadza to tak bardzo i ogólnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maar

Witam,

czy może ktoś z Was używa do swojego N3 uchwyt, ale taki który można zamocować w kratce nawiewu powietrza?

Drugie pytanie do tych, którzy używają oryginalnego uchwytu EE-V200SABEGWW z kółkiem samoprzylepny na deskę.

Jak spisuje się to kółko samoprzylepne? Czy tak zamocowany uchwyt pewnie trzyma Notka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi