Skocz do zawartości
lulonen

[DL DesireZ] [Data2SD/Ext4] [Nand/SD/MAGLDR]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

[14 Feb][DL Desire Series][DL Data2SD/Ext4 v3.0][Nand/SD/MAGLAR][kernel:rafpigna] - xda-developers

Jest już update. Sam mam jeszcze 3.3 SD na karcie class 2 i....

Zainstalowałem odpaliłem na dzień dobry quadranta i poszło...

CAP201102011110_resize | Flickr*: partage de photos*!

a w topiku na XDA prawie 3000 punktów. A to jest rom z Desire Z

Sprawdzę niedługo update do 3.4

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja w wersji 3.3 mam mega problem jak sie uruchomi to market nie chodzi a jak robie upgrade do 3.4 to tylko zielone HTC i nic wiecej ;/ moze ktos zna lekarstwo na ta dolegliwosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możesz dać link na xda?

ja na romie który mam <<< w quadrancie do 1500, średnio koło 1350

sprawdze ten co podałeś, jesli będzie jakaś różnica w wydajności to chętnie zamienie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Link jest w spisie romów NAND ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adeq
    no ja w wersji 3.3 mam mega problem jak sie uruchomi to market nie chodzi a jak robie upgrade do 3.4 to tylko zielone HTC i nic wiecej ;/ moze ktos zna lekarstwo na ta dolegliwosc

która wersja? Jak nand to zrób wipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety nie NAND tylko SD :( narazie niechce ingerowac tak ostro w telefon na xda czytam i czytam co z tym poradzic i jakos nie idzie odpalic normalnie 3.3 smigalo tylko market nie dzialal to upgrade sie zrobili o wszystko wywalilo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Po update wrzuciłeś czyste data.img ? Możliwe, że to przez to ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wrzucałem czystego data.img zrobilem reset do winmo nastepnie wrzucilem pliki i odpalilem androida i zwiecha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam w temacie na XDA posty autora przejrzeć. Solucji, a solucji, a z 3.4 problemów brak. Ja zainstalowałem wersje SD ia do nand jest już komplet 3.4.

---------- Post dołączono o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

nie wrzucałem czystego data.img zrobilem reset do winmo nastepnie wrzucilem pliki i odpalilem androida i zwiecha

z data.img ten rom jest trochę bez sensu. Przynajmniej jeżeli chodzi o wydajność -i benchmarki.

---------- Post dołączono o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

możesz dać link na xda?

ja na romie który mam <<< w quadrancie do 1500, średnio koło 1350

sprawdze ten co podałeś, jesli będzie jakaś różnica w wydajności to chętnie zamienie :D

Prosze:

[Feb 02][DL DesireZ v3.4][DL Data2SD/Ext4 v2.7][Nand/SD/MAGLAR] - xda-developers

Oczywiście, że będzie róznica. W końcu wydajność zależy od romu i sposobu jego instalacji zależy (no i OC oczywiście)

Po 30h testowania dalej chwalę wersję SD. To najszybszy rom z sense z jakim miałem przyjemność. Porównam jeszcze tylko z Imilką coby mieć 100% pewności i koniec z testowaniem wszystkiego co się rusza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio jest tak dobrze? Jest wake up lag? Bo to mnie najbardziej irytowalo w buildach z sd. W sumie miec razem WM i Androida to ideal dla mnie, ale zawsze mnie cos odstraszalo ododpalania go z karty sd.

Musiales to pisac, juz myslalem, ze w koncu przestane 2x dziennie zmieniac ROM ;p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi