Skocz do zawartości
adasko1984

Xperia mini pro - jeszcze warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wszystkie rady.

To teraz zostało mi już tylko rozpocząć polowanie na ten telefon.

Orientuje się może ktoś czy jest jakaś szansa na dostanie jakiejś nówki tudzież mało używanego?

W miarę możliwości wolałbym uniknąć allegro i zamawiania przez pośrednika z Chin.

Mój operator się wypiął i twierdzi, że od dawna nie ma tego w ofercie. Na temat wydruku z listą telefonów, którą od niego dostałem kilka dni temu nie potrafił nic sensownego powiedzieć...

Jakiś sugestie/pomysły?

--

Sent from Xperia ZR

Edytowane przez adasko1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak byś chciał nówkę to trzeba pochodzić po komisach i salonach GSM lub trafić na okazje na allegro bo telefon już raczej nie jest produkowany ;p .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja osobiście mam i jestem bardzo zadowolony. Nic się nie zacina, wszystko działa sprawnie a patrząc na to że wszystkie inne telefony wyglądają jak cegły... Są niesamowicie wielkie i wszystkie dotykowe a ten ma wysuwaną klawiaturę, więc jest bardzie poręczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cenie sobie ten telefon jak skarb.

Duzo piszesz, to bez niego sie nie obejdziesz :)

Ja mam juz dosc ICS, nawet customa, dzisiaj odblokowuje bootloader.

Ew. Moglbym ci sprzedac telefon, ale nie jest w najlepszym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh, dzięki za wszystkie opinie.

lokalne wycieczki po komisach, skupach i serwisach spełzły na znalezieniu 1 egzemplarza, nie dość że mocno zmasakrowanego, to jeszcze w strasznie wysokiej cenie...

więc telefon już kupiłem na allegroszu... ;p

i złośliwość przyrody (niestety tak już mam): jak szukałem było zaledwie kilka i to w większości z rozbitymi ekranami, jak już kupiłem to zaczął się jakiś wysyp :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluje dobrego wyboru, bedziesz zadowolony z tego fona :)Ale tak jak mowili forumowicze, pierwsze co rob, to unlock bl i wgranie custom roma (najlepiej nie bazujacego na stocku ICS, na tym tez najczesciej sa laggi).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to męczę już drugi dzień i nie jest źle...

mam w nim co prawda ICS'a ale po wywaleniu mało-potrzebnych rzeczy system nawet daje radę, zamulił się raz: jak grała muzyka, przeglądałem neta w stockowej przeglądarce (6 kart) i jednoczenie prowadziłem rozmowy na fejsie -> nie potrafił się zamyślić przy zbyt intensywnym przełączaniu się pomiędzy FB a przeglądarką

bateria też daje radę, 2-3 dni powinienem spokojnie wyciągać w późniejszym etapie jak już przestanę katować telefon - bo na razie do wiecznie włączone dane pakietowe/wifi, gps, synchronizacja co godzinę itp. w takim obciążeniu daje radę wytrzymać ok 24 godzin - nie jest źle...

jedyne co to teraz muszę przyzwyczaić się do klawiatury, x10 mp miała nieco inny układ i obecnie zdarza mi się coś skasować zamiast napisać "p" czy przełączyć się na wielką literę (zamiast "z") - mam nadzieję trochę mi posłuży, bo nie widać na razie żadnej alternatywy na rynku androida jeśli idzie o telefony z fizyczną QWERTY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alternatywa jest, i nazywa sie galaxy relay :)

Tylko ta alternatywe trzeba sprowadzac z USA.

Bardzo polecam rom PAC-MAN 4.3, wczoraj zainstalowalem jako pierwszy rom po unlocku BL i telefon nie dowazyl sie jeszcze zamulic ani razu mimo pobierania aktualizacji w tle.

Real Racing 3 chodzi pieknie.

Zrobilem OC do 1.2.

Telefon potrafi sie troche zagrzac jak sie go pomeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Może i warto, ale trzeba pamiętać o kilku problemach z tym telefonem. Nie są jakieś drastyczne, ale warto wiedzieć przed kupnem. Głośnik i bateria między innymi zawodzą. Tutaj wypisanych jest jeszcze kilka: <ciach>

Edytowane przez wdarku
    Usnięto reklamę .Na forum zabrania się podawania linków do stron o tematyce android

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ssimoo

@up nie myl xperii mini pro z xperia x10 mini pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi