Skocz do zawartości
visort

Karta MicroSD

Rekomendowane odpowiedzi

visort

Mam pytanie. Gdzie, jaką i za ile kupić kartę pod swap. Zalecana jest Class6, takową można kupić już od 30zł. Jakich kart używacie w swoim Galaxy i jak się Wam to sprawuje? Zależy mi na niskich kosztach, bo i tak trochę mnie kosztował ten telefon rok temu, poza tym zmieniłem status na student, więc... mówi samo przez "się" :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

We wsi zwanej 'Łodzią', nigdzie nie mogę dostać class 6. Albo wytrzeszczają na mnie oczy, o co mi chodzi albo zadzwonią jak zamówią... a nie chcę kupować karty z Allegro po przesyłka będzie kosztowała 1/2 ceny karty. Podczepiam się do pytania visort'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    visort
    Pamięć Transcend microSDHC 4GB Class 6 - Secure Digital (SD) - ram.net.pl mnie to ciekawi. 27 zł to mało ale jestem ciekawy czym się będzie taki good ram czy kingston różnić od tego czegoś (oprócz ceną). ja się ewentualnie na to skuszę z tym, że może ktoś mnie jednak uświadomi i powie dlaczego np nie warto tego kupić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż tak mi na kosztach nie zależy. Osobiście, niedawno oglądałem Toshib'y w znajomym informatycznym, w cenie ok 50zł(?) i 'mieli' zamówić i zadzwonić jak przyjdzie. Mieli...

Edytowane przez innocence

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    visort

A mi chodzi ze względu na to, że jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać. Znalazłem sklep w Gliwicach za równe 29zł można kupić, to raczej kupię, wypróbuję. Najwyżej niech stracę :P

KARTA PAMIĘCI TRANSCEND MICROSD 4GB (TS4GUSDC6) SKLEP NEO24.PL

Jakby ktoś był zainteresowany dostęp w kilkunastu większych miastach w Polsce.

Edit: hehe innocence jak widać w Łodzi też mają :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suaweq

w neo24 ta karta jest za 29 zł

ale dostawa do łodzi to koszt dodatkowych 10 zł czyli jakieś 25% ceny końcowej = 39zł

pytanie czy to sie opłaca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    visort

Takie pierdoły najlepiej poszukać w jakichś zwykłych sklepach z elektroniką i akcesoriami gsm. Nie opłaca się kupować czegoś co tak jak napisałeś kosztować Cię będzie z przesyłką 150% ceny, chyba, że serio ktoś ma ulokowanie takie, a nie inne i daleko by jechać do jakiegoś większego miasta, gdzie takie coś ewentualnie kupimy. Skończy mi się sesja to zakupię tą kartę i podzielę się obserwacjami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi