Skocz do zawartości
wietek

[Sony Xperia M] Problem z połączeniem się do neta poprzez Wi-fi

Rekomendowane odpowiedzi

Również mam problem z Wi-Fi odkąd zmieniłem internet, a wraz z nim router >:( Telefon jak zgubi zasięg to się sam nie łączy z siecią, trzeba kilkukrotnie wyłączyć i włączyć wifi. Jak idę spać zostawiam włączone wifi, wstaje rano i nie wykrywa mojej sieci, komputery wykrywają, LG L5 II też. Z Mką siostry jest tak samo.. bardzo upierdliwe..:mad:

edit. Na routerze Pentagram P6361 obydwie Mki mają to samo! Łączą się z siecią, wykrywają ją ale po jakimś czasie po prostu przestaje działać internet. Obok ikony wifi mryga tylko strzałka w góre, ta w dół już nie . Jakieś porady ?

Edytowane przez karol12_124

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz wpisać hasło wi-fi i ustawić zabezpieczenia zgodne z routerem, proponuje najpierw wyłączyć internet z sieci!, zobacz jak masz np w laptopie w ustawieniach i tak samo ustaw sobie w tel. Powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To raczej oczywiste :facepalm: Z routerem WR841N który kupiłem za okazyjne 39 zł obie Mki działają wybornie już prawie 20 dni pracy router bez przerwy i internet w telefonie też jest :o Co za wybredny telefon..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kossi

Xperia M ma jakiś problem po aktualizacji do 4.3 - dwie aktualizowałem i przed aktualizacją działały dobrze (AP Cisco, WPA2 - SSID ukryta) po aktualizacji - w kóło probuje uwierzytelnic i i kicha, dla porównania Xperia M2, T3, Z1 (nawet TIPO) - łączą sie bezproblemu.

Aktualizacja:

kiedy zmieniłem SSID na rozgłaszany - problem ustał, jest to jednak średnio satysfakcjonujące rozwiązanie...

Edytowane przez kossi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi