Skocz do zawartości
matimax

samsung galaxy mega 6.3 telefon mi upadł, strasznie zbiła się szybka, dotyk nie działa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, jestem 'szczesliwym' posiadaczem galaxy mga 6.3, jednak szczescie trwalo 1,5-2miesiace. Telefon mi upadl, przednia szybka potlukla sie strasznie, az mozna sie nim pokaleczyc. Wyswietlacz sam w sobie dziala, ale nie dziala mi dotyk. Moje pytanie brzmi, czy wskazane jest wymienienie wyswietlacza? Czyj ak to jest z tym dotykiem, nigdy czyms takim sie nie zajmowalem i nie iwem czy dotyk znajduje sie w samym wyswietlaczu czy jest jakas czesc za to odpowiedzialna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    erystr

Digitizer to ten dotyk. Do wymiany on i szyba. To co wyświetla to panel LCD i on jest cały...

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musialem kupic caly przedni panel poniewaz samego digitizera sie nie dalo kupic, bo jest jakos zlaczony z wyswietlaczem. Teraz moje pytanie brzmi, jak pozbyc sie folii w srodku wyswietlacza, bo na tej plytce znajduje sie jakas folia, ktorej za cholere nie wem jak zdjac, w starym panelu takiego nie mialem czyli raczej ejst to do zdjecia. Telefon strasznie sie grzeje i szybko sie rozladowywuje, mam nadzieje, ze przez ta folie (srebrna, jak aluminiowa do kanapek)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mari0o

Może kupiłeś kiepski zamiennik?

Ja bym nie odklejał tej folii tylko zwrócił panel do sprzedawcy. Rozładowywanie świadczy o tym, że panel jest kiepskiej jakości..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za 800zl w promocji to raczje nie powinien byc kiepski zamiennik, rozkrecilem go i grzeje mi sie nad bateria taka blaszka kwadratowa, ktora cos oslania chyba, to jest na plycie glownej, wiec moze cos z plyta jest jeszcze nie tak.. ;x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg. mnie przy uszkodzeniach pokroju zbitej szybki wyświetlacza nawet nie ma sensu wymieniać tego. Lepiej telefon wystawić na aukcję, gdyż naprawa jest niejednokrotnie niewspółmierna do wartości telefonu. Ja na Twoim miejscu wystawił bym go na aukcję ze zbitą szybką zanim kupił bym ten panel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi