Skocz do zawartości
KLIFord

[13.10.2103] MIUI Multi-lang

Rekomendowane odpowiedzi

KLIFord

MIUIandroid for the HTC One V. Port from Desire♥S!

Orginalny temat:

October 13th 2013 [MIUI Porting Team] MIUI Multi-lang V5 3.10.11 - xda-developers

ScreenShots (KLIFord):

post-142907-14255732619141_thumb.jpg

post-142907-14255732620672_thumb.jpg

Instrukcja:

Zapoznanie się prywatnie:

ROM na pierwszy rzut oka wygląda jak iPhone. Lecz po chwili dostrzegamy możliwość dodawania widzetów co już uwalnia naszą wyobraźnie od wizualizacji monotonnych ikonek w stylu apple. Kolejną chwilę spędzimy przy sortowaniu ilości ekranów i wyborze ich pod swoje ulubione ikonki multimedialne czy ikonki systemowe (mi wystarczyły 3 ekrany :P ). Gdy ochłoniemy nad nowym wyglądem, odwiedzamy ustawienia, które także zaczerpnęły layoutu od apple, ale da się je nadal pokazać w starym dobrym trybie pokaż wszystko. Na koniec zadziwią nas wbudowane już aplikacje, które na początku pracy będą wystarczające, a ponieważ system dostajemy prawie goły, doinstalowanie naszego ulubionego softu zajmie nam resztę czasu przy wdrażaniu się do tego ciekawego romu.

Edytowane przez wdarku
    Dodano spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PKI

Używałem tego romu przez ostatnie kilka dni.

Aparat działa, mms-y (po usunięciu wszystkich domyślnych apn-ów i recznym wpisaniu tylko apn Orange) działają.

Ogólnie Rom nadaje się do codziennego użytku choć zauważyłem że czasami ikony pogrupowane w folderach zamieniały się w czarne prostokąty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KLIFord

[update 26-10-2013]

Doba testowania poskutkowała ciekawymi informacjami i najważniejsze pełnymi screenshotami systemu [-:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko smiga jak ta lala tylko mam pytanko co z RADIEM FM gdzie moge pobrac apk-e chodzi mi offlin-owe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dpiast

Wgrałem tego drugiego kernela i telefon mi już nie ruszył i stał na logu HTC które pokazuje się podczas uruchamiania. Pomogło dopiero zmiana na Titanium-Kiss i tel. ruszył.

Nie wiem jak wgrać ten rom :-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KLIFord

@dpiast kolego z tego co zrozumiałem... wgrałeś kernel, po czym po restarcie chciałeś nadal uruchomić stary ROM w ten sposób złapałeś bootlop'a... i tu jest właśnie twój błąd... [-:

Wgraj kernel (ten drugi..);

NIE URUCHAMIAJ STAREGO ROMU ale od razu przejdź do RECOVERY i tam zainstaluj nowy rom prosto z ZIP'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wykonaj full wipe przed wgraniem roma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przybliży ktoś różnicę pomiędzy kernelami zmodyfikowanym, a standardowym i jaki ma to wpływ na zachowanie telefonu.

Bo nie wiem czy tu chodzi o podkręcony procesor, optymalizacje baterii, same linki nic mi nie mówią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze są wydajniejsze,można zwiększyć taktowanie procka, wgrać custom rom ,ustawić zarządce cpu, i wiele innych możliwości.;) A telefon na pewno działa lepiej i szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzyło mi o kernele w tym temacie

Original HELLBOY i Modded HELLBOY

Bo nie ma linku do źródła z którego pochodzą i jak były zmodyfikowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi