Skocz do zawartości
mati9e

Abonament z telefonem za 129,90 opłaca się?

Rekomendowane odpowiedzi

dix241

Nie wziąłbym tak wysokiego abo, myślę że taniej wyjdzie prepaid lub abo bez telefonu +on na wolnym rynku.

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zamiast przemyśleń spóźnionych o 3 miesiące policz i przedstaw wnioski dlaczego i o ile się nie opłaca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale z rabatem - 30% według mnie się opłaci , no jeszcze zależy jaki telefon i za ile :) ja wziąłem abo 129 zł a płacę 80 miesięcznie . wtedy wziąłem lg swift g za 1 zł bo akurat była promocja i przecenili z 619 zł :D telefon wtedy kosztował 1500 zł a dodatkowo dostałem bony na bp za 300 zł :) więc po obliczeniu sobie 80 zł x 24 miechy = 1920 zł cena telefonu i bonów to 1800 zł czyli zostaje 120 zł sam abonament na 2 lata czyli 5 zł miesięcznie :D a mam sms i rozmowy bez limitu do wszystkich i 2 gb neta pakiet :) czasem opłaci się wziąć .. tylko trzeba wyczaić okazje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobnie jak elvis z tym, że płacę 91zł, LG G2 za 239zł, bon bp 200zł i teraz dostałem kartę na akcesoria z orange za 50złnie wiem skąd ten gest

LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

No całkiem ciekawe :) ,szkoda tylko że takie promocje tylko w Orange :( ,ja tam nie mogę być bo zasięg w domu najgorszy ze wszystkich sieci,choć po networks,co dziwne T-Mobile odwrotnie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie właśnie najlepszy zasięg jest z orange.

Net 25-30mb wyciągam. Dlatego też biorę teraz mobilny 35gb za 45zł który będę mógł również wykorzystać w telefonie.

Wysłane z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szkoda tylko że takie promocje tylko w Orange
    bo orange zamiast płacić grube miliony gwiazdą i celebrytą za reklamy jak np play , to robią promocje dla ludzi :P i mam nadzieje że tak zostanie :D mam na jednym nr rabat 15 zł orange open za posiadanie neostrady , na drugim nr rabat 30% na abo i 10 zł rabat orange family za 2 numer ;) do tego prezenty przy zakupie neostrady jak np nawigacja lub dysk zewnętrzny 500 gb itd . i prezenty do telefonów jak np bony na bp itd .. ja jestem mega zadowolony z orange i chyba nigdy nie zmienię operatora tym bardziej że lte już wchodzi pomału .. np plus po około 12 latach posiadania przez mojego ojca 2 nr nie dawał żadnych prezentów czy gratisów :/ dopiero jak się dowiedzieli że nr bedzie przeniesiony do orange to proponowali nawet 300 zł gratis :D haha ..
    Net 25-30mb wyciągam
    to ładnie ci łapie .. ja u mnie w domu mam co najwyżej 2 mb :/ ale z plusa hsdpa jest identycznie .

edit

aa i jeszcze orange jest partnerem payback i dostaje się punkty za samo korzystanie z e-faktur i za każde zapłacenie rachunku czy doładowanie konta .. :) co też jest plusem jak ktoś zbiera punkty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj wziąłem neta z orange. Miał być za 45zł ale dostałem 10zł zniżki.

Teraz łącznie mam za 126zł miesięcznie nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich, oraz 37GB do wykorzystania.

Ogarnąć muszę tylko dobry modem. Póki co jak chcę coś na laptopie zrobić to udostępniam sobie z telefonu. Kartę sim oczywiście też dostałem.

Jestem bardzo zadowolony.

W moim mieście w najgorszym miejscu mam 16 mega. W domu oscyluje w granicach 30stu.

LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Ja mam w domu 7 mb :P,to jest max mojej oferty ale starcza spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi