Skocz do zawartości
djxserx

Oryginał a próbka?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, mam taki problem ostatnimi czasy. Chciałbym kupić własnie HTC Wildfire S no i napotykam taki problem że nie wiem czy telefon jest do końca oryginalny, ogólnie potrzebuje pomocy abyście mi powiedzieli jak odróżnić chinola od oryginału jak na razie wiem że chinol bedzie miał: dual-sim, aparat jakiś chu*owy, styl włączania będzie inny. Ale czy można pod klapką jakoś poznać itd itd. dołączam aukcje z której chce kupić telefon.

http://tablica.pl/oferta/htc-wildfire-s-5-mpx-gps-android-gps-wifi-nowy-ID3OMaB.html#ba62656d2b

---------- Post dołączono o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Przepraszam bardzo ale pomyliłem tematy proszę moderatora o usunięcie pomyliłem wilfire z disire

Edytowane przez djxserx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chinol a podróbka to na dzień dzisiejszy dwie różne rzeczy. chinol to tak jak mówisz wynalazek na (zazwyczaj) 2 karty, tylko troche przypominający oryginał. A podróba=kopia, sporo teraz na portalach aukcyjnych "nowych" telefonów których od lat nie ma już w produkcji a jednak je sprzedają, tyle że wysyłka prosto z Chin. Miałem kilka takich kopii w ręku i są prawie nie do odróżnienia. Wildfire S nie należy do zbyt mocnych telefonów więc nawet jeśli trafisz na kopie to raczej nie odczujesz różnicy, takiej jaką byś odczuł kupując "kopie" Galaxy S4. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi