Skocz do zawartości
piter123

LG G2 pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

LG G2 to dalej dobry telefon ale brakuje mu już miejsca na dane z powodu zbyt małej ilości GB.Aparat też już nie jest pierwszej świeżości ale ja u siebie używam najnowszą Aurorę i się sprawdza znakomicie chociaż nie ma szans startować do Huawei Mate 10 Pro:) bo też mam go ale nie swoim posiadaniu.

Akumulator trzyma mi od nowości ponad 1800ładowań w tym tylko z 40 razy doładowywałem go a reszta to wyglądała tak - rozładowywałem do 0-2% do momentu gdy sam się telefon wyłączył a potem ładowałem do 100% i nie starałem się wyjmować go od ładowania od razu.Jak osiągnął 100% to wyciągałem go z ładowania po 30 minutach dopiero.Różnica jest spora bo jak po osiągnięciu 100% naładowania wyciągnąłem od razu i włączyłem telefon to nawet 2 minuty nie minęły gdy wlazłem do internetu i spadł stopień naładowania do 99%.Gdy robiłem to po moim doświadczeniu to musiałem siedzieć w necie z 20minut by spadło o 1%.Na próbę dokonałem sprawdzenia i telefon trzyma 4dni gdy używam go do rozmów i SMS oraz sprawdzania rozkładu jazdy w internecie z funkcją oszczędzania baterii.Od nowości trzymał 5dni więc strata na akumulatorze jest ale to już ponad 6lat na jednym akumulatorze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, dlugo tel. nie podłączałem do PC Suite i pokazuje że dostępny android 5.0 czy warto go aktualizować czy może zostawić KitKata?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi