Skocz do zawartości
piter123

LG G2 pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

gratek

Pozostając w temacie pilotów, czy próbował ktoś skopiować pilota do bramy lub szlabanu? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kalcio

To są piloty radiowe a nie na podczerwień !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy funkcja Pilota sprzętu RTV ma gdzieś podany wykaz modeli, które będzie można sparować i nimi sterować z G2. Mam plazmę LG42PG6000, kino Samsung X810 i dekoder UPC - każdy z innej parafii - czy da się je obsługiwać tylko programem z LG G2 ???

Waszym zdaniem, jakiej jakości jest plastik obudowy. Czy konieczne jest stosowanie etui. Jak cienkie by nie było i tak pogrubi i powiększy już spory sprzęcik. Mój 3,5 letni Galaxy S użytkuje bez żadnych osłon (pracuję na warsztacie samochodowym) i nadal nie wygląda tragicznie (kilka rys na ekranie i wytarte narożniki na tyle obudowy).

Edytowane przez Motonick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się obsługiwać jednym programem i da się korzystać z tel bez żadnego bumpera. Plastik to jeden z lepszych, z jakimi miałem do czynienia w telefonach.

Ja mam też pytanie. Nie działa mi dźwięk na słuchawkach, niby wszystko jest podgłoszone, ale nie mam dźwięku na słuchawkach. Normalnie dźwięk jest i słuchawki tez wykrywa, tylko nie grają. Miał ktoś podobny problem?

E: wystarczyło go ponownie uruchomić ;-)

Edytowane przez milekvfb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do tych co przesiedli sie z s4. Czy aparat robi porownywalne fotki z s4. Prosze o odpowiedz bylych uzytkownikow s4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mikeman

Ja się przesiadłem z S4. LG robi dosyć podobne zdjęcia, chociaż w sztucznym świetle, dosyć skąpym, wychodzą dosyć nieostre. Takie trochę jakby nałożony był efekt jakiegoś obrazu olejnego, ale poza tym nie ma się do czego przyczepić. Zrobiłem kilka zdjęć, to w LG wychodziły zwykle odrobinę lepiej, chociaż miałem wrażenie że w S4 niekiedy barwy były bardziej odpowiadające rzeczywistości. W S4 szybciej łapał się autofocus, ale z drugiej strony LG lepiej dobiera i łapie jasność na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mikeman dzieki mam jeszcze pare pytan.

W s4 fotki sa super predzej mialem xperie t. T jak tragedia.

S4 latwo poruszyc po czym wiadomo zdjecia sa rozmazane jak w lg g2 czy optyczna stabilizacja daje rade czy raczej to marketing?

Jestem zadowolony z s4 , bralem ze wzgledu na bajery typu smart stay itp. Obiecalem s4 synowi i szuksm cos dla siebie , glownie wazne dlamnie to aparat i przegladanie internetu no i wyglad . Czy ty jako byly uzytkownik s4 polecasz z pelnym sumieniem lg g2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kuban

Optyczna stabilizacja działa bardzo dobrze, np. ruszalem telefonem, nacisnalem na spust, podgląd na żywo był rozmazany, a zdjęcie jest jednak ostre.

Wysłano z mojego Nexusa 7 2013 za pomocą Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi jaki jest skok tych przycisków z tyłu obudowy. Wchodzą miękko, czy raczej mocniej trzeba nacisnąć ?

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mikeman

darekc1

Kiedy robiłem zdjęcia G2 i S4 tych samych obiektów to dwa razy się zdarzyło że S4 było poruszone a G2 ostre, jak zwykłe. Zakładam, że to ta rzeczona stabilizacja, więc z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że działa. Jeśli chodzi o przeglądanie internetu, to moja subiektywna ocena S4, była taka, że czasami potrafiło się przyciąć, przymulić. Na G2 tego nie doświadczyłem. Powtórzę: przesiadłem się z S4 i absolutnie niczego nie żałuję. Dodam, że tych bajerów od Samsunga raczej nie używałem.

PS. Bateria w LG daje mi naprawdę komfort psychiczny, że telefon nie wyłączy się w najmniej oczekiwanym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi