Skocz do zawartości
piter123

LG G2 pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym znalazł wersję 32GB to by było okej. Ale tak tragicznie działa ten autofocus ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest źle, jak nie nagrywasz czegoś co szybko się do aparatu przybliża lub oddala to daje radę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oglądałem kilka przykładowych filmików i jest średnio.To chyba jego najwieksza wada która odpycha mnie od tego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, jeżeli szukasz telefonu do nagrywania dobrych filmów to raczej nie G2, ma już sporo lat, ale nie wypada najgorzej :D

Edytowane przez Fruity21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

Nagrywanie wideo w G2 to porażka na całej linii. Za każdym razem, gdy próbuję coś nagrać, zastanawiam się jak to możliwe, że taki telefon trafił do sprzedaży, i na dodatek jako "flagowiec". Autofokus działa gorzej niż fatalnie, czasem złapie ostrość, czasem nie, cały czas widać "pompowanie" soczewką, często w trakcie nagrania nawet zupełnie statycznej sceny i aparatem też ustawionym na sztywno, ostrość nagle "ucieknie" i już nie wróci, całe nagranie masz zepsute. Powiedziałbym, że średnio około 50% nagrań wideo jest całkowicie nieudanych, a pozostałe 50% jest kiepskiej jakości, z cały czas "pływającą" ostrością, mniej czy bardziej, ale praktycznie bez przerwy.

Dodam jeszcze, że to wada samego sprzętu, a nie programu do nagrywania. Próbowałem różnych i w każdym jest dokładnie to samo. Również wymiana ROMu nic nie zmienia. Jak ktoś planuje nagrywać wideo telefonem, to radzę omijać G2 z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

@up
    Wrzuć jakieś swoje wideo poglądowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

Nie chce mi się wgrywać wideo, tu jest pierwszy z brzegu link z youtube, gdzie widać ten problem:

U mnie jest gorzej, bo na tym wideo widać tylko jakby "kręcenie zoomem", ale ostrość z grubsza trzyma, u mnie na dodatek często gubi ostrość przy tym "oddychaniu autofokusa".

Edytowane przez bartekc00
    Do filmów z YT też obowiązują tagi spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

@up

Takich i innych wideo się naoglądałem dlatego słowo - swoje, było tutaj kluczem.

Ale jak piszesz że problem występuje u Ciebie w silniejszej opcji to pozoataje mi jedynie współczuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kanemo

Witam,

Mam pytanko. Do niedawna miałem G2 na Lollipop, W tej chwili mam KK 4.4.2.Chodzi mi o słuchanie radia lub odtwarzacza mp3.

W Lizaku przy podłączonych słuchawkach miałem opcję przełączenia na słuchanie przez głośniczek, w KK 4.4.2 tego nie widzę.

Też tak macie, a jak nie to gdzie tej funkcji szukać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@kanemo nie ma takiej opcji na KK

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi