Skocz do zawartości
piter123

LG G2 pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie czy jak wyciagnie sie karte sim na wlaczonym telefonie to telefon wam tez sie wylacza po chwili . Pytam bo mialem dzis kupca na moja G2 i wyciagna karte na wlaczonym telefonie a ten po chwili sie wylaczyl. Czy jest to normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RDCX

Tak to jest normalne :) U siebie zawsze jak wyciągnę szufladę z kartą sim w środku telefon po chwili się resetuje.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gho0st

Witam,
    otóż mam taki problem. Dałem koledze swoją stare G2 przy przesiadce na G4. Telefon miał roota, ale to nie ja go instalowałem. Wiem tylko tyle, że było na telefonie SuperSU. Kolega dość intensywnie korzystał ze snapchata, ale po aktualizacji stracił możliwość zalogowania się więc uznaliśmy, ze roota wywalimy bo i tak z niego nie korzysta. W supersu dał opcję unroota, niby wszystko się udało, telefon zrestartował, apkę usunął no i tu jest teraz problem. Snapchat dalej twierdzi, że telefon ma roota, natomiast każda apka, która go wymaga nie chce działać bo root nie jest zainstalowany. Szczerze mówiąc ani on, ani ja nigdy wcześniej się w to nie bawiliśmy i nie mamy pojęcia co teraz z tym zrobić. Jedyne co przychodzi mi na myśl to zainstalować czystego softa, ale to raczej odpada, bo kolega nie chce stracić danych, które ma na telefonie. Jakieś pomysły co z tym zrobić? Dodam, że mieszkamy dość daleko od siebie i nie mam telefonu, że tak powiem w ręce więc prosiłbym o jak najprostsze wyjaśnienie, oczywiście jak będzie trzeba sprawdzić coś na tel to wszystko ogarnę.

Edytowane przez Gho0st

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@@Gho0st Sprawa jest bardzo prosta wręcz banalna. Odpal PC Suite i zrób napraw błędy aktualizacji bądź zainstaluj rom od nowa przez LG Flash Tool, to nic trudnego a zajmuje max 10 min roboty :) Wszystkie poradniki i tutoriale  masz na forum. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #plus

Na ktoś ten sam problem?

post-335738-1463826856,9962.png

Edytowane przez daveomg
    Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@#plus

chyba nie dałes się nabrać... fake. tyle sie mówi o przeróżnych metodach włamywań na komputery czy telefony.

dopiero po tym co zrobisz jak jest napisane nabawisz się problemów.

sprawdz dla pewności pewnym antywirusem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Takie upierdliwe reklamy czy spamy na androidzie to powoli norma lecz na szczęście jest opcja typu Adblock i pochodne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #plus

@#plus

chyba nie dałes się nabrać... fake. tyle sie mówi o przeróżnych metodach włamywań na komputery czy telefony.

dopiero po tym co zrobisz jak jest napisane nabawisz się problemów.

sprawdz dla pewności pewnym antywirusem

Wiem że to fejk ale pomału drażni mnie ten komunikat bo nie pierwszy raz mi się pokazał i tylko i wyłącznie przez chrome

Sent from my D802 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gho0st najprawdopodobniej na telefonie zainstalowane było xposed, które wgrywa sie przez recovery. Należy ściągnąć xposed uninstaller w paczce .zip, wejść w custom recovery, sflashować ten plik i zrobić wipe cache. Powinno pomóc, bo z tego co pamiętam to nie sam root a obecność bibliotek xposed blokowały możliwość zalogowania do snapchata, gdyż pewnymi modułami można znacząco zmodyfikować możliwości aplikacji.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #plus

@Up jakie to moduły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi