Skocz do zawartości
piter123

LG G2 pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sprawdziłem i nie ma tragedii. Faktycznie przycina przy wybieraniu filtrów ale to trwa 1-3 sekundy, nie kilkanaście. No i zasięg mam akurat nietęgi... 3G/H+.

Generalnie w ResurrectionRemix, jak ustawię baterię na wydajność to nie doświadczam żadnych przycinek, ani w chromie, ani w żadnej innej aplikacji. 

A sam telefon... u mnie jego czas chyba dobiega końca. Potrzebuję ciut ciut większy ekran, większą baterię i IP68. W zasadzie ta decyzja jest podyktowana tylko chęcią zmiany na coś nowszego. Wcale nie wykluczam, że posłuży mi jeszcze długo, a na razie jestem z niego zadowolony. Aż dziw bierze, że jeszcze działa po tylu lądowaniach na asfalcie, kiedy wyleciał mi z uchwytu na moto i tylu zamoczeniach, kiedy robi za nawigację(bez etui).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko czy jest sens kupować jeszcze ten telefonik?? poszukuje czegos tak 300-350 zł 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie śledzę rynku używek, ale za 350zł to chyba nic lepszego/wydajniejszego z tej wielkości ekranem nie będzie. Za tyle bym brał, bo to nadal dobry telefon i cały czas ma dobre wsparcie na xda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lekkim mankamentem jest aparat który  z czasem po prostu działa o wiele gorzej niż kiedyś, jak i również kwestia baterii pozostawia wiele do życzenia..  Boli również brak czytnika kart micro SD bo jednak kiedy posiada się wariant 16GB to na wszystko pamięci nie starczy .. Zdecydowanie radziłbym dołożyć te 150-200 zł i kupić G3 .. Za taką samą cenę co G2 można również znaleźć Galaxy S4 którego również polecam .

Edytowane przez Martinnn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja990

@up

Jak już dokładać trochę więcej i brać G3 to lepiej nie brać nic. G2 jest o niebo lepszy niż G3, a jedynym problemem jest brak czytnika kart SD (w przypadku posiadania wersji 16gb).
Na chwilę obecną G2 trzyma się całkiem nieźle pod względem wydajności i funkcjolanosci co jest niesamowite po tylu latach.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Levider
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości. Piszemy @up lub korzystamy z przycisku "@" przy nicku
  • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krzynu

Moja g 2-ka juz troche zamula, wiec tak jakby w tych czasach minimum to 3 gb ramu.

G3 jst o niebo lepszy pod kazdym wzgeledem! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak oznaczyć wiadomość jako nieprzeczytaną ,tak aby wyświetlała się kropka nad ikoną wiadomości a tekst był pogrubiony.

Standardowa aplikacja wiadomości od LG.

Edytowane przez Lysolus
Edycja posta przed przeniesieniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
#plus
Jak oznaczyć wiadomość jako nieprzeczytaną ,tak aby wyświetlała się kropka nad ikoną wiadomości a tekst był pogrubiony.

Standardowa aplikacja wiadomości od LG.

Taka opcja jest tylko na Oero no chyba że zainstalujesz sobie Launcher Nova Prime to tam jest taka możliwość.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wooke

Poszukuję dzwonka do  SMS LG Live it's good. Czy ktoś mi może udostępnić Z góry dziękuję

Edytowane przez lasica
Dodano treść, aby post po połączeniu był zrozumiały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi