Skocz do zawartości
piter123

LG G2 pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

memphis21

Jest sporo takich osob i kazdy sobie chwali. Zdecydowanie lepsza zywotnosc baterii, ja po przesiadce z HOX równiez to zauwazylem. Przy moim katowaniu HOX ladowalem 2, a nawet 3 razy ziennie, a G2 starcza do wieczora na luźnej gumie ;). Jeszcze jestem na etapie formowania baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria jeśli grasz to 24h wytrzymuje :D jak sms + intenet to dwa dni :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

czy ktoś z was może mi powiedzieć jak sprawdzić czy mam sprawna stabilizacje obrazu, bo na mój gust to nie widze zadnej roznicy miedzy lg swif g (bez) a lg g2. Tak samo sprawa robienia zdjec-jest wolniejszy w ciemnych pomieszczeniach tzn. auto focus dlugo w porownaniou do swifta g szuka optymalnej ostrosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy słabym oświetleniu laguje aparat, ale w trybie wideo chodzi bez zacięć. Stabilizacja działa widać różnice dużą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

A jak można sprawdzić czy działa, bo też się zastanawiam. Dzisiaj kilka zdjęć popstrykalem- wychodzą cudnie, ale jak ruszyłem G2 góra dol i cyknalem fote to twarz wyszła rozmazana.

Tapnięte z mego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spotkał się ktoś z przypadkiem samoczynnego uruchamiania się NFC i Android Beam?

Edit: i jeszcze jedno: jest możliwość aby po przyjściu smsa nie zapalał się ekran? Na początku wydawało mi się to praktyczne, ale skoro mam diodę to już nie chcę tego. Szukałem w opcjach i nic nie widzę...

Edytowane przez detonator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A jak można sprawdzić czy działa, bo też się zastanawiam. Dzisiaj kilka zdjęć popstrykalem- wychodzą cudnie, ale jak ruszyłem G2 góra dol i cyknalem fote to twarz wyszła rozmazana.

Tapnięte z mego LG G2

Przy wideo to widać. Dwoma fonami nagraj i porównaj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

@Up

Mam wrażenie że trochę kiepsko łapie ostrość. Zakładam że to kwestia ustawień, bo sie nimi jeszcze nie bawiłem Poza tym aparat petarda. (Nie sądziłem że po przesiadce z zeszłorocznego flagowca będę czuł aż tak gigantyczny przeskok pod każdym względem)

1. Pytanie dotyczy się tego samego co kolega wyżej pytał. Można wyłączyć to aby G2 nie włączał ekranu po przyjściu sms?

2.

qe5adu5u.jpg

Mogę w jakiś sposób dodać ten model odbiornika do quick remote? Nie mogę go znalezc w liście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj QuickRemote -> Pilot uniwersalny i dalej wg zaleceń. Jeśli się nie mylę to powinien się nauczyć jak każdy programowalny pilot uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

A odpowiedź na pkt. 1 znasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi