Skocz do zawartości
Nowy_14

Folie ochronne

Rekomendowane odpowiedzi

Typb
    Ktoś kupował może te folie poniżej ?
    Nie czytasz uważnie postów to może poczytaj komentarze o tym sprzedawcy na alle... . Polecam te neutralne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie wiem po co te 'osobiste wycieczki' :wsciekly:

A co do meritum to w tym temacie w pierwszym poście jest firma 'screen-salution' z Ustki którą autor postu odradza

a ja podałem link do firmy 'screen-guard' ze Słupska

???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Typb

To nie jest "osobista wycieczka" tylko stwierdzenie faktu. Dalej nie czytasz uważnie. Na pytanie zadane w poście #9 masz odpowiedź w poście #2. Może mało precyzyjnie napisałem. Skrót alle... oznacza nazwę znanego portalu na którym wystawia rzeczony oferent. :!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

........."To nie jest "osobista wycieczka" tylko stwierdzenie faktu''''''''" ale to 'stwierdzenie faktu' to właśnie niepotrzebny docinek jak nie możesz bez tego to nie odpowiadaj nie ma przymusu ;)

Oczywiście że taki sam pierwszy człon nicka uśpił moja uwagę a więc s o r r y !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tez kupiłem u "screen solution" na allegro czekłąem 2 tygodnie i jeszcze folia jest za długa, a tylna niepasuje w ogóle, pytałem po komisach to nie maja do nexta. Poszukam jeszcze na mniejscu

ps na wyswietlaczu mam juz ryse, fon byl w kieszeni razem z kluczami :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś dostałem te folie:

MYPHONE NEXT 3mk Solid folie ochronne 3mk - producent wysokiej jakości folii ochronnych 3mk

MYPHONE NEXT 3mk Shine folie ochronne 3mk - producent wysokiej jakości folii ochronnych 3mk

Przykleiłem tą Shine bez najmniejszego problemu. Docięta tak jak należy, boki, otwory, wszystko pasuje. W wersji Solid dostałem 2 sztuki folii w zestawie.

//ciach oferta handlowa poza działem giełda.

//blom

Edytowane przez blom
    ciach oferta handlowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ta folia lustrzana 3mk Shine bardzo się błyszczy przy wyłączonym ekranie - tak jak lusterko, czy lepsza jest Solid. Chciałbym w miarę uniwersalną, zabezpieczającą przed zarysowaniem ale i niezbyt grubą, przez którą wyraźnie widać ostre kolory ekranu, to może Classic lub Matte. Ktoś może jeszcze użytkuje te folie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Kupiłem od gostka na Allegro 'Classic' i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agrest

Ja we wtorek (prawdopodobnie dostanę solid. Napiszę wówczas jaka jest gruba. Ale gdzieś czytałem - chyba na Facebooku tej firmy, że nie jest grubsza od Classic i Shine.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ta folia lustrzana 3mk Shine bardzo się błyszczy przy wyłączonym ekranie - tak jak lusterko, czy lepsza jest Solid.

Folia 3mk Shine daje efekt jak lusterko. Bardziej odbija obraz i obraz jest ostry jak w lusterku. Solid już tak wyraźnie obrazu nie odbija. Ogólnie ciężko mi to porównać, bo Shine mam już naklejony na telefon, a tej Solid w ogóle nie ruszałem. Ciężko też bez ich odklejania porównać ich grubość, bo Shine wyjęta z opakowania jest obklejona po obu stronach folią, a Solid ma z jednej strony folię, a z drugiej tak jakby sztywny papier w kolorze białym (przez co też ciężko ocenic jak będzie odbijać obraz). Shine wziąłem przy okazji, żeby sprawdzić jak wygląda taki efekt lustra. Liczyłem też na to, że takie lustro przy wyłączonym ekranie zmniejszy widoczną różnicę między ekranem, a resztą obudowy. I to się udało, różnica jest nadal widoczna, ale juz nacznie mniej nić bez folii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi