Skocz do zawartości
liftlodz

Kabel do ładowania przez złącze dokujące

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Dokladnie tak, prawidłowo wykonany kabel można podłączyć tylko w jeden sposób. Nie da się go podłączyć odwrotnie, gdyż budowa gniazda na to nie pozwala.

Wysłane z Z1 C6903 (Tapatalk)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Źle się wyraziłem panowie. Wcześniej nie zwróciłem uwagi na to, że otwory się różnią zarówno na kablu jak i styki na telefonie ( wręcz myślałem, że ten drugi jest "źle wykonany"). Dostałem kabel więc zacząłem go podłączać i jakoś nie mogłem go stabilnie zamocować i przy okazji telefon mi się z restartował. Dopiero jak odwróciłem kabel zauważyłem, iż telefon się ładuje i stabilnie magnes trzyma. Po naładowaniu oglądając przewód zorientowałem się, jak go trzeba prawidłowo podłączyć i tyle w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drovid

Dobrze że poczta nie zgubiła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podajcie jakiś link do sprawdzonego sprzedawcy kabelka.

wysłane z młynka do pierogów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam inne pytanie. Czy jeżeli dorzucę do tego kabla przedłużkę usb (bo np. 1m kabla to mi za krótko), czy coś na tym stracę? Będzie inaczej ładować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie rozumiem, te kable mają 3 wtyczki to w co ja mam to podłączyć? Ja potrzebuję tylko przedłużyć kabel od ładowarki, więc chyba zwykła przedłużka wystarczy? Mam taką przedłużkę np. od kupionej myszki bezprzewodowej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wystarczy bo zwykły kabel USB nie przeniesie energii, dwie wtyczki do miejsca zasilania np kompa a jedna do kabelka ładowarki. Są też kable tradycyjne ze wzmacniaczem. Zależy też jaka długa ta przedłużka, jakaś niewielka może dać radę ale nie dam sobie ręki uciec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie rozumiem. Tutaj są potrzebne 3 wtyczki, gdzie jedną dodatkowo podłączamy do komputera, a zwykly kabel od ładowarki podłącza się bezpośrednio z ładowarki do telefonu i działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi