Skocz do zawartości
liftlodz

Kabel do ładowania przez złącze dokujące

Rekomendowane odpowiedzi

kpmis

Ja chcę jeden

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie otrzymałem ten kabelek do ładowania,bardzo ładne wykonanie-nawet logo sony, ładowanie działa,połączenie między pc a z1-ką skonfigurowałem poprzez TC(ftp)w sieci lokalnej więc nie ma potrzeby używania usb(chyba,że kiedyś jakieś roty,bootloadery,ta)wiec prawdopodobieństwo urwania tej delikatnej klapki czy uszkodzenia usb zmalało do praktycznie do zera.Kabelek zakupiłem z naszego portalu aukcyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    połączenie między pc a z1-ką skonfigurowałem poprzez TC(ftp)w sieci lokalnej więc nie ma potrzeby używania usb

A nie prościej zainstalować MyPhoneExplorer 1.8.5 ? niż bawić się w ftp ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jeszcze lepiej airdroid :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w ogóle sparowałem telefon z pc przez pc companion i mam łączność przez wifi bez żadnych problemów i mogę kopiować media kiedy chce bez kabli. Bardzo wygodna opcja.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raczom

Mój kabelek ze złączem magnetycznych ładuje trochę wolniej od kabla, który był w zestawie. Ale nie narzekam. Dużo wygodniejszy i bezpieczniejszy sposób ładowania jeśli nie chcesz urwać zaślepki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roxkox

Mam pytanie chcę właśnie sb kupić ten kabel magnetyczny do ładowania i moje pytanie brzmi ,czy jeżeli w Z1 mam założone gumowe plecki to końcówka kabla będzie się mieścić ? W sumie jest wycięte miejsce na kabel ,ktoś spotkał się z tym problemem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest wycięte miejsce na złącze to ewentualnie możesz przyciąć wtyczkę lub poszerzyć delikatnie nożyczek miejsce w pleckach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam pytanie chcę właśnie sb kupić ten kabel magnetyczny do ładowania i moje pytanie brzmi ,czy jeżeli w Z1 mam założone gumowe plecki to końcówka kabla będzie się mieścić ? W sumie jest wycięte miejsce na kabel ,ktoś spotkał się z tym problemem ?

Wystawiłem na allegro biały kabelek, i nie zauwazylem by wolniej ładował, powinno pasować bez problemu bo do kabelka jest sporo miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi