Skocz do zawartości
liftlodz

Stacja dokująca

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką polecicie stacje dokująca z nie oryginalnych? Może jakieś konkretne aukcje z allegro? Bo chyba nie ma sensu kupować oryginału.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze wszystkich wypowiedzi wcześniej - wszystkie robią to co do nich należy.

Ja około 2 miesięcy temu kupiłem taką za 50zł i do dziś ładuje bez problemu.

Fajnym dodatkiem jest port USB, który też się sprawdza.

Ogólnie brak negatywnych opinii na te podróbki, bo co tam zepsuć? 2 kabelki w środku plus kawałek plastiku ;)

PS. Tylko bierz takie, które mają sam kabel usb, bez wejścia do gniazdka (podpinasz swoją dedykowaną końcówkę ładowarki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz drugi raz w tym tygodniu telefon po włożeniu do nieoryginalnej stacji nie naladowal sto e do końca tzn pierwszego dnia po calonocnym ladowaniu naladowal się do 74% a dzisiaj do 20 %, stacje mam od 2 miesięcy i wcześniej wszystko było ok, nie wiem czy wina leży w złym włożeniu telefonu czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A używasz oryginalnego kabla od ładowarki SONY czy kabla w zestawie od stacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam ale chyba nic z tego nie będzie po wyciągnięciu kabla wyleciała jakaś część ze stacji dokładniej jakieś styki ze stacji gdzie się włada kabel, spróbuję to włożyć i zobaczymy jak będzie ładować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przemek ty masz tą stacje zamiennik z szufladkami czy bez szufladek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem oryginał i nie żałuję ładuje pięknie. Wady to jest dość mała myślałem ze będzie większa. Zbyt lekka dla mnie jak ma stać na biurku to powinna swoje ważyć żeby się nie przemieszczala i można było wyciągać telefon bez jej przetrzymania i stale wbudowany kabel no można byłoby go odpiac to posluzylaby jako zwykła podpórka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zauważyłem u siebie podobny problem od jakiegoś czasu - ładowanie bezpośrednio przez usb ładowanie trwa szybko natomiast jak Z1 postawie w stację to trwa około 2 -3 razy dłużej choć ładuje do 100% - wcześniej działało to prawidłowo w podobnym czasie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowałeś rozwiązania może nieco banalnego, ale często całkiem skutecznego: wyczyszczenia styków w telefonie i stacji? Wystarczy, że są zakurzone, albo zaśniedziałe (miedź tak ma) i większa rezystancja ograniczy przepływ prądu przy zadanym napięciu. Nie gwarantuje, że to o to chodzi, ale raczej nic nie tracisz robiąc małe porządki :)

christeros - ja problem zbyt małej wagi załatwiłem prozaicznie - dwustronną taśmą klejącą. Ładowarka stoi w jednym konkretnym miejscu, ale ja i tak nie miałem nigdy potrzeby jej przestawiać. Ale już nawet zapomniałem, że trzeba używać dwóch rąk do wyjmowania telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja właśnie dziś sobie załatwiłem na taki zatrzask przykleilem na biurko i do stacji jak potrzrbuje ja przenieść to tylko odpinam od biurka i biorę gdzie indziej. Jak to mówią potrzeba matka wynalazków ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi