Skocz do zawartości
liftlodz

Stacja dokująca

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem u siebie przyczynę, od jakiegoś czasu zmieniłem kabelek, niby taki sam lecz dłuższy dla mnie wygodniejszy był bo ładowarkę mogłem w dowolnym miejscu postawić ( kabelek oryginał od Nokii) i to był mój błąd po zmianie na oryginalny Sony ładowanie znów jest przyzwoite na tym samym poziomie co przez łącze usb ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda ze nie poczekałem ze dwa dni, wczoraj rano zamówiłem z innej aukcji :-( mam nadzieję że będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@FEMS: Ładuje Ci ta stacja? Bo właśnie do mnie dotarła ale za żadne skarby nie chce ładować telefonu :/

Edit: Wyczyściłem gniazdo magnetyczne w telefonie i przetarłem palcem to w stacji i zaczęło ładować.

Edytowane przez Kodi237

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez zakupiłem tą tanią stację do xperii z2 i ładuje bez problemu . tylko po co w tych stacjach ten port usb ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z opisu wnioskuje że jak podłączysz stacje pod USB w komputerze to do stacji możesz pewnie pendriva podpiąć :D coś w stylu przedłużka/hub USB pewnie :)

PS. w jakimś pokrowcu pewnie telefon się nie mieści w niej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FEMS

Ja musze zdejmować etui

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tez zakupiłem tą tanią stację do xperii z2 i ładuje bez problemu . tylko po co w tych stacjach ten port usb ? :D

Tutaj pisałem do czego jest ten port USB: http://forum.android.com.pl/f946/stacja-dokujae-ca-349515/index9.html#post3699932

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Podobno nie można przechodzić na czerwonym świetle, bo tak jest w przepisach. Podobno nie można łączyć ze sobą dwóch nieekranowanych półkul uranu -233: po 8kg każda. Może zamiast wierzyć w to co w instrukcji to samemu sprawdzić. Port USB zapodaje napięcie 5v, tak jak ładowarka. Zatem TV z USB i PS3 robią za większe ładowarki. Mają tak samo ustawione piny/bieguny. Ja podłączyłem do TV i PS3 stację dokującą dedykowaną XZ1 i zaczęło mi ładować telefon. Podłączyłem stację dokującą do mobilnej baterii Power bank M-Life ML0513 10000 mAh naładuje telefon minimum cztery razy - recenzja Spider's Web i też zaczęło ładować telefon.

sprawdziłem wczoraj i niestety ale z USB różnych sprzętów (tv, ps4,pc) nie da sie naładować Z1 oryginalną stacją DK31.... działa tylko po wpięciu ładowarki do kabla usb stacji a tego do gniazdka.

IMO poroniony pomysł jest, że dock biurkowy potrzebuje dostęu do gniazdka bo z USB nie działa :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdzie mi zetka w tej obudowie w stację dokującą?

ps.stacja z tych tanich,made in china

6143807100_1415901061.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi