Skocz do zawartości
liftlodz

Stacja dokująca

Rekomendowane odpowiedzi

Może i tak ale kupowałem ostatnio power bank do Xperii Z i był równo po 14 dniach. Myślę, że dużo zależy od sprzedawcy.

tapnięte z zetjedynki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

A etui do Z1 Nillkin szedł 11 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem oryginalną Sony - Genuine Sony DK31 Magnetic Charging Dock For Sony Xperia Z1 - 1275-7882 | eBay

Mam wallet case z Roxfita i niestety oryginalnie muszę wyciągać Z1 bo z case się nie mieści nawet po wyjęciu wkładki,prawdopodobnie jest ok jak ktoś ma tylko pokrowiec chroniący tył i boki .Z wallet case nie da rady chyba że ktoś się odważy i wytnie skalpelkiem jak ja otwór obok otworu do microusb i działa choć trudniej złapać magnesowi telefon, no ale dzięki temu nie muszę za każdym razem go wyciągać.

Nie wiem jak z nieoryginalnymi stacjami ale ze stacja sony można zaprogramować parę funkcji które włączą się lub wyłączą w czasie połączenia ze stacją.Jest to pomocne gdy używamy Z1 jak komputera podłączamy do monitora i klawiatura z myszką po bluetooth,wtedy mam włączone wifi,bluetooth i home screen-oszczędza parę sekund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
efrin

W jaki sposób można to programować? Da się zrobić tak, aby po godz 22 z automatu były wyłączane dźwięki i wibracje, a ponownie się włączały o godz 6?

Edytowane przez Raciborski
Regulamin pkt. 4.6 Pisząc odpowiedź na ostatni post w temacie, nie cytujemy go w całości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz to zrobić w aplikacji Smart Connect, powinieneś mieć ją domyślnie zainstalowaną przez Sony.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk i Swype.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jakby ktoś mierzył się z zamiarem zakupu stacji dokującej czy kabla magnetycznego na ebay to mogę się do niego podpiąć. Zawsze to za wysyłkę taniej wyjdzie. W razie czego proszę o kontakt pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze Szkoda że. Ta stacja jest aż tak droga a na allegro nie ma zadnych zamienników.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to droga, 50 zł za stacje dokującą to drogo.?

tapnięte z zetjedynki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem na myśli oryginał.Ale chyba ją kupie będę miał chociaz od ręki.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi