Skocz do zawartości
liftlodz

Stacja dokująca

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem dedykowany pokrowiec do mojej Z1 i nic nie muszę ściągać. Zastanawia mnie po co jest ten dodatkowy plastik do tej stacji.

Wysłane za pomocą Sony Xperia Z1 Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

imo wydawać 120-140 zł za tą stację dokującą wg mnie jest nie opłacalne, bo tak na prawdę dostajemy tylko kawałek plastiku do którego i tak musimy podpinać nasz kabelek a w środku jest tylko magnetyczna część do ładowania któa jest pewnie warta 10zł.

Sony się nie postarało i każę za swoją pomyłkę grubo płacić. Rozumiem jak by było wykonane z lepszego materiału niż plastik, miało jakieś powiadomienia(nieodebrane połączenia itd) możliwość wykorzystania jako uchwyt do samochodu i inne funkcje, jakiś głośniczek mini do słuchania radia itd. To wtedy i bym chętnie nawet dał 200 zł, ale tak to chyba lepiej kupić po prostu zamiennik za 40-50 zł, który ma tą samą i jedyną funkcje - ładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem jakiś zamiennik za 45zł i działa rewelacyjnie. Telefon pasuje super, ładuje wszystko bez problemu.

Wziąłem pierwszy lepszy z allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I też tak właśnie zrobiłem, bo to bezsens płacić 3 x więcej za to samo :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko uważajcie z wejściem mikro USB w stacji. MI się poluzowało i ułamały piny. W stacji mam dodatkowe gniazdo zwykłe USB i dokupiłem kabel USB wtyk --- USB wtyk. Ładuje ale znacznie wolniej. Kabel stawia duży opór i w godzinę ładuje około 15%. Jutro zamawiam adapter USB Adapter Przejściówka USB męski na Micro USB żeński (4194271622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to może będzie ładowało normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ada-ko
    Napisano (edytowane)

@Chinchilla

można prosić jakiś namiar na tą aukcję/sprzedającego?

Bo skoro nie widać różnicy to po co przepłacać. :)

Edytowane przez Ada$ko
    interpunkcja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co, widze ze gosciu nie ma w tej chwili aukcji.

Ja kupilem ja w sumie za 69zl z przesylka.

To byla stacja, ktora miala zintergrowany kabel usb a nie wyciagany (ze stacji). Do tego rysik byl dorzucany.

Jak sie pojawi to podrzuce link.

Telefon laduje tak samo szybko jak klasyczna ladowarka od Sony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi dojdzie jutro stacja , to dam znać, dałem chyba 40 zł +przesyłka, chociaż szukałem w cenie 50-60 ale nie było akurat białej. także dam znać jak się sprawuje. Trzeba patrzeć bo czasem ten sam sprzedawca sprzedaje stacje w różnych cenach^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj kupiłem taka ale czekam aż dojdzie, w opisie zainteresowało mnie to: Dzięki dodatkowej wkładce telefon może być ładowany bez konieczności wyciągania z etui, Maksymalna grubość urządzenia w etui do 10mm. Telefon mam z okleiny folia z przodu jak i z tyłu oraz etui silikonowe, mam nadzieje ze wszystko będzie pasowało i nie trzeba będzie ściągać etui.

http://m.allegro.pl/stacja-dokujaca-sony-xperia-z1-ultra-wkladka-i4167761611.html

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    imo wydawać 120-140 zł za tą stację dokującą wg mnie jest nie opłacalne, bo tak na prawdę dostajemy tylko kawałek plastiku do którego i tak musimy podpinać nasz kabelek a w środku jest tylko magnetyczna część do ładowania któa jest pewnie warta 10zł.

fakt faktem ładowarka powinna być w zestawie a nie żeby brać tą, którą mamy z telefonem nie mniej nie jest

to IMO problem, bardziej irytuje, że nie ma możliwości ładowania telefonu w stacji z portu USB np. TV czy ps3

stojącego obok telefonu na szafce....ja tam dałem za oryginalną 109zł i nie żałuję- dałem w końcu za tel ponad 1.5k to nie będę żałował 100zł na akcesorium

ładujące moją z1..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi