Skocz do zawartości
powerisblack

Etui, przejściówki i pad do grania - N8010.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, piszę do Was w dwóch sprawach dotyczących akcesoriów do Note 10.1 (dokładnie do N8010).

1. Te kable OTG + karty pamięci. Bardziej potrzebuję wejścia USB ale na karty było by też spoko. Oryginalne? nie? Które warto? PS. Da sie podpiąć jakiegoś pada do Note? po kablu

2. Etui... no to tutaj zaczyna sie impreza.

1. Ma zakrywać korpus urządzenia

2. Wejścia i przyciski i spen maja być na wierzchu

3. Coś ala book bo będe go przenosił w plecaku wiec zamykana 'klapa" jeszcze z zatrzaskiem/guzikiem w miarę twarda zawsze spoko.

4. Różne możliwości stawiania urządzenia - chodzi mi o 2 poziomy na poziomi tj. nisko poziomo i prawien a pionowo poziomo.

Ma ktoś jakiś pomysł?

Robie co mogę... widzialem oryginalne Samsunga - szajs bo prawie cały tablet jest na wierzchu. Widziałem(ba! Nawet dostałem w zestawie etui Belkina a to warte przecież ok .150zł jest) i co? Spen schowany + prawie cały tablet na wierzchu.

sprawa pilna i ważna.

Stawiam piwo D;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

1. Przejściówka. Ja kupiłem na allegro jakieś noname za 15 zł i działa ok. Nie da się tylko mieć jednocześnie włączonego portu USB i kart pamięci. Co do pada, to nie wiem, nie mam żadnego żeby sprawdzić.

2. Etui. Mam takie ETUI BookCOVER Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 (3459179973) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i nie narzekam. Dobrze wykonane, da się je ustawić w kilku pozycjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego Paveu241 mógłbyś rozwinąć temat odnośnie punktu 1?

Ja też kupiłem przejściówke noname za parę złotych, ale po podłączeniu nic się nie dzieje.

Nie widzi ani czytnika, ani pendrive. Nie wiem czy kabel jest do d..y, czy może trzeba jeszcze w opcjach coś pogrzebać? A może root jest niezbędny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz pewnie uszkodzony kabel bo po podłączeniu czegokolwiek pod USB powinien wyskoczyć jakiś komunikat na statusbarze (choćby o niezgodności urządzenia bo np. wymaga więcej prądu niż Note może dostarczyć za pośrednictwem portu USB). Root nie jest do tego niezbędny. Ja ze swojej strony mogę polecić oryginalną przejściówkę samsunga. Działa bez zarzutu.

Odnośnie pada - po kablu właściwie bez specjalnych dodatkowych programów działa dualshok (z rootem działa też bezprzewodowo). Podłączałem też jakiś pad logitecha - tablet go wykrył ale większość guzików wymagała przemapowania (prawdodobonie przydałby się jakiś soft z marketu do tego - ale nie bawiłem się w to).

Etui w moim przypadku to book cover samsungowy - nie wyobrażam sobie innego - powód - tablet wchodzi w etui do stacji dokującej.

Pozdrawiam,

S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241
    Kolego Paveu241 mógłbyś rozwinąć temat odnośnie punktu 1?

Ja też kupiłem przejściówke noname za parę złotych, ale po podłączeniu nic się nie dzieje.

Nie widzi ani czytnika, ani pendrive. Nie wiem czy kabel jest do d..y, czy może trzeba jeszcze w opcjach coś pogrzebać? A może root jest niezbędny?

Ja najpierw podpinam urządzenia do przejściówki, i dopiero ją do tabletu. Mam host USB z zasilaniem i do tabletu bez problemu podpinam dysk twardy, pendrive, mysz i klawiaturę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo tak właśnie należy podpiąć najpierw usb do kabla a potem kabel do urządzenia.

A jeżeli chodzi o etui to z czystym sercem polecam to:

http://allegro.pl/obrotowe-etui-360-samsung-galaxy-note-10-1-n8000-i3638094702.html

Wyklikane przy pomocy Tapatalk i Galaxy Note 10.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi