Skocz do zawartości
m_glod

Lg G2 uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

... polecam uchwyt: "ECS-K200BE" Maksymalnie solidny, bardzo dobre materiały. Wielu znajomych mając różne telefony, gdy zobaczyły ten uchwyt, zrobili sobie również prezent w postaci tego uchwytu.

Uchwyt samochodowy - uniwersalny ECS-K200BE - PRZEGLĄD | SAMSUNG

również go polecam, jeździł w nim sgs3, n4 a teraz G2 i jest bardzo trwały i porządny. pewnie trzyma telefon

albo mozesz np. przykleic tasma dwustronna holder do elementu aluminiowego kokpitu czy szyby!!! , itp, albo najpierw przyklej taka okragła posrednią tarcze pod przysawkę

i posiada właśnie w komplecie tarczę z taśmą do deski rozdzielczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikeman

@up

Sam uchwyt solidny, ale mialem z nim duze problemy z mocowaniem - ciagle odpad od szyby w miejscu gdzie uchwyt nokii przylegal bez problemu. I to na pewno nie kwestia brudu, gdyz zadbalem o to. Jest wg mnie bardzo wrazliwy na uksztaltowanie szyby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

2xup

Ja również polecam ten uchwyt od Samsunga. Najlepszy uchwyt jaki mialem ( a mialem ich sporo). Bardzo latwy montaż i demontaż, pelny obrot 360 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a na szerokosc pasuje ten uchwyt?...bo widze, ze pod S3 zaprojektowany, da się trochę te boczki regulowac? czy czasem dolne zabki nie zakrywają glosników w telefonie? i jak z mocowaniem w pozycji poziomej? czy na ostrym zakrecie telefon nie wysuwa sie(zabezpieczenia sa wtedy od dolu i góry oraz od prawej - zabki)??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikeman

Ząbki tryzmają od dołu mniej więcej w miejscu ghłośników, ale ich nie zakrywają. Nie przeszkadzają także w ładowaniu. Uchwyt rozszerza się po bokach i jest na tyle duży, że spokojnie wchodzi w niego G2 w Slim Armor od SGP. W pozycji poziomej telefon można ścisnąć tak, że nie da rady żeby się przesunął. Warto dodać, że mocowanie ułatwia fakt, że G2 nie ma żadnych przycisków po bokach (z czym miałem problem w swoim S4).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbig73

Polecam uchwyt f-my Brodit.se, jest juz wersja bez ładowarki, a za 2-tygodnie bedzie z ładowarka. Nic nie trzeba sciskac, wsuwa sie phona w pewny uchwyt z podpietym kablem ładowarki - phona mozna skonfigurowac, aby po podłaczeniu (wsunieciu w uchwyt) aktywowały sie Blth, transmisja danych i jakas aplikacja np. Yanosik - wszystko jednym ruchem, bez sciskania, wsuwania kabli, klikania w ikonki. Mam taki do Sony Z, naprawde poezja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

hmmm tylko jak rozumiem jesli mam jakis case na telefonie (np. quickwindow) to niestety ale nic nie zrobie?

Edytowane przez Raciborski
    Regulamin pkt. 4.6 Pisząc odpowiedź na ostatni post w temacie, nie cytujemy go w całości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbig73

Juz jest uchwyt lub uchwyt+ładowarka f-my Brodit

Lista

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe ale niestety tylko na jeden model telefonu. W przypadku kiedy samochód jest używany przez więcej niż jedną osobę ten uchwyt traci na użyteczności. Druga sytuacja kiedy mamy dwa tel i używany je naprzemiennie. Tyle z mojego punktu widzenia.

Tapnięte z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem za opinią z forum tego Samsunga K200. Miałem już kilka uchwytów łącznie z firmowymi HTC które uważane są za wzór jakości i ten Samsung daje radę i jest bardzo

Uniwersalny. Telefon wchodzi nawet w case' ie i ma spora regulację. Solidny dobrze trzyma szyby. Zdecydowanie polecam.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi