Skocz do zawartości
m_glod

Lg G2 uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

m4rcyh

mam coś takiego

Ramię uchwytu 3D montowane do kratki nawiewowej HR 3n - Auto-Comfort

ze względu na to że do szyby w moim aucie mam kawałe a na tej głowiczce miałem s2 z osobnym uchwytem bardzo pod ręką, do G2 planuję dokupić to Głowica szczękowa MINI SMART GRIPPER 3 HR - Auto-Comfort

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratwa
    Stabilny ,niedrogi z "duuużą dziurką " na kamerę Nokia CR-123 ,przykładowa aukcja UNIWERSALNY UCHWYT NOKIA CR-123 -LUMIA 800 820 920 (3834980161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - mam,przetestowany z G2,polecam :super:

Dziekuje, zakupów przez internet i jak nie będzie mi się podobać to zwrócę w ciągu dziesięciu dni

Wysłane z mojego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Stabilny ,niedrogi z "duuużą dziurką " na kamerę Nokia CR-123 ,przykładowa aukcja UNIWERSALNY UCHWYT NOKIA CR-123 -LUMIA 800 820 920 (3834980161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - mam,przetestowany z G2,polecam :super:

Mam do Ciebie takie pytanie... zerknij tutaj: http://forum.android.com.pl/f942/meenova-microsd-card-reader-358233/

Czy sądzisz, że z tym czytnikiem przypiętym do telefonu, G2 nadal będzie w tym stabilnie siedział?? (Ewentualne włożenie do góry nogami odpada, kamerka musi byc na wierzchu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kerdey
    Mam do Ciebie takie pytanie... zerknij tutaj:

Jak najbardziej telefon będzie stabilny - pytanie tylko czy sam czytnik będzie stabilny w porcie telefonu?

Osobiście używam ADATA UD320 32GB PENDRIVE COMBO OTG USB DO TABLETA (3826762562) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i ma on lekkie luzy prawo-lewo, ale jest tak lekki że niema możliwości aby się wypioł czy podskakiwał w czasie jazdy,siedzi stabilnie

Edytowane przez kerdey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    crupez

Świetny jest, ale jak ma się G2 w silikonowym kondomie, to niestety nie nada się :/ Telefon wchodzi ledwie ledwie z dużym oporem. Szkoda, bo strasznie mi się spodobał :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam z takiego uchwytu Xenomix mocowanego w szczelinę na płyty CD. Kupiłem z myślą o Nexus7, G2 trzyma się w tym bardzo pewnie, ale tylko w pozycji pionowej. Najważniejsze jest to, że nie zasłania szyby, a z minusów, nie można podłączyć kabla mini jack.

2013-06-25%2019.32.09.jpg

Edytowane przez didi191

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam Samsungowe od dłuższego czasu i jest rewelacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czystym sumieniem mogę polecić uchwyt samsunga z tego sklepu. Uchwyt niezwykle stabilny i perfekcyjnie wykonany. Bardzo tanio, przesyłka do inpostu, błyskawicznie. Wszystko na tip top. Polecam zakup z tej strony:

http://swiatkierowcy.pl/mobile/pl_PL/p/UNIWERSALNY-UCHWYT-SAMSUNG-OD-4-DO-6-POD-SMARTFON-GALAXY-S3-I9300-S4-I9500-NOTE2-N7100-NOTE3-N9000-I9190-I8190-MEGA-V200/1376

Tapnięte z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikeman

A mi samsungowy cały czas się odkleja od szyby, gdzie uniwersalny nokii był jak skała...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś kaszanisz przy montażu, mi właśnie większość dotychczasowych odpadała (chyba tylko poza oryginalnym HR), za to ten Samsunga trzyma się jak przyklejony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi