Skocz do zawartości
m_glod

Lg G2 uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Coś wyglądające identycznie nie znaczy, że jest identyczne. Nie łap mnie za słówka .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@CzarnyElo: dokładnie to samo pomyślałem, czy wiesz co oznacza słowo 'identyczny'?

aż zajrzałem na stronę lidla i odszukałem produkt:

Nasza oferta - od poniedziałku, 13.01. - Uniwersalny uchwyt samochodowy - Lidl Polska

IMHO to jednak zdecydowanie nie jest identyczne. :zawstydzony:

dla przypomnienia link do samsunga:

http://www.samsung.com/pl/consumer/mobile-phone/mobile-phones/mobile-phone-accessories/ECS-K200BEGSTD-gallery?subsubtype=others

co oczywiście nie zmienia faktu, że ten uchwyt z lidla może doskonale spełniać swoje zadanie. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom... ;)

Czy do Samsungowego uchwytu wchodzi bez problemu nasz eLGik w etui Slim Armor?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
crupez

A propo uchwytu z Lidla. Nie zasłania kamerki, jest bardzo sztywny i stabilny. Przyssawka jest elastyczna, przyczepia się do szyby sama z siebie, bez zaciągania tej "klamerki", po zaciągnięciu nie sposób oderwać od szyby (póki nowy, nie wiem jak będzie później). G2 w silikonowym kondomie wchodzi na max rozsuniętym uchwycie z oporem, który idealnie wystarcza do pewnego trzymania telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nom... ;)

Czy do Samsungowego uchwytu wchodzi bez problemu nasz eLGik w etui Slim Armor?

Pozdrawiam!

Tak wchodzi bez problemu.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mikeman
Coś kaszanisz przy montażu, mi właśnie większość dotychczasowych odpadała (chyba tylko poza oryginalnym HR), za to ten Samsunga trzyma się jak przyklejony.

Co można kasztanić przy pociąganiu za wajhę przyssawki? :) Wcześniej szybę myłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja np. zanim pociągnę za wajchę, staram się bardzo mocno docisnąć ten elastyczny plastik do szyby, pozbywając się ewentualnych nieszczelności na styku z szybą. To w 100% przypadków zabezpiecza mi uchwyt przed odpadnięciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
crupez

Dzisiaj byłem w lidlu i widziałem luzem leżący uchwyt bez opakowania. Możecie się śmiać, ale zrobiłem mu mały test siłowy :P Wyginałem, naciągałem i nic się nie poddało. Nakrętkę kontrującą, to dokręciłem ile sił w palcach żeby zobaczyć czy wytrzyma... Wytrzymała :P

Krytykujących uprzedzam, że robiłem to w dobrej wierze dla siebie i dla Was :P Proszę mnie nie dissować :P Swojego mi szkoda było ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oko22

Ja mam taki uchwyt Uchwyt Tracer na Telefon P10 na szybę + rower (3839662367) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Tani, ale działa bardzo dobrze, choć używam go z ramieniem od innego modelu. Nie rysuje obudowy. Ma gumowane ramiona boczne. Bardzo mocno trzyma tel. Przejechałem z nim jakieś 800 km po polskich drogach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smaglo

ten od Samsunga jest rewelacyjny!

rada jedna tylko - jak nie jezdzicie to sciagajcie uchwyty z szyby, ale to pewnie wiecie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi