Skocz do zawartości
Legion665

Blue Screen Of Death przy flashowaniu Androida 2.2 na Swifcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytam, gdyż nie znalazłem podobnego problemu na forum i nie potrafię sobie poradzić z tym problemem. Chodzi o wgranie Froyo. Mam ROMa z fastbootem i chcę przez fb wgrać system.img i tak jak jest w tutorialu (http://forum.android.com.pl/f200/tutorial-wgrywanie-custom-roma-w-przez-fastboot-recovery-i-jako-backup-42570/) wszystko jest OK do punktu 6. Gdy wpisuję w cmd komendę "fastboot flash system system.img" to chwilę komp myśli, potem przez ułamek sekundy widać że pojawiło się send... cośtam i nagle Blue Screen Of Death, komp się zwiesza, zrzut pamięci fizycznej i reset windowsa (pracuję na win xp).

Utknąłem i nie wiem jak teraz działać z fastbootem, by system się nie zwiesił? Proszę o radę bo dużo czasu poszło na przeszukiwanie netu i nic nie pomaga.

P.S. recovery też nie idzie wgrać - to samo BSOD i reset komputera.

Edytowane przez Legion665

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to, najszybciej jest to zrobić na innym kompie. Ja instalowałem wszytko trzy razy i darowałem sobie.

Written with Tapatalk on GT540

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK dzięki. W sobotę spróbuję na innym kompie poodpalać wszystko i dam znać czy ruszy, może znajdę jakieś sensowne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    StabiL

proponuje Ci zakutalizować sterowniki do wszystkiego, chipseta płyty głownej przede wszystkim;p wyskakiwał mi kiedys BSOD w pewnym programie po aktualziacji własnie sterowników;p a jak masz najnowsze, to poszukałbym starszych ;p przynajmniej osobiscie bym zaczał tu szukac przyczyny;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xzxzxy

Z góry przepraszam za ponad roczny odkop, ale mój problem jest podobny a nie chcę zakładać nowego tematu :P

Kiedy próbuję coś wysłać na telefon w Fastboocie (np. "fastboot flash recovery recovery.img") wyskakuje chwilowa informacja o wysyłaniu plików i za chwilę mam bluescreen na monitorze komputera :( Jest szansa, żeby to jakoś doprowadzić do ładu? Może wystarczy tylko zmiana/reinstall sterowników?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz próbować ale najlepiej zmienić kompa. Na laptopie poszło bez problemu:)

Swypnięte ze Swifta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Radzę sprawdzić czy masz poinstalowane sterowniki do chipsetów,usb,płyt głównych. Sprawdzić czy w biosie aktywna jest opcja usb 2.0 compatibile.

Wysłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi