Skocz do zawartości
bipbop

KIEDY FROYO 2.2 OFICJALNIE OD PLAY lub ORANGE ?

Rekomendowane odpowiedzi

bipbop

Jeśli będziecie mieć jakieś info to piszcie poniżej. Ja się wysiliłem i po wymaszczeniu pytania, otrzymałem odpowiedź od PLAY :( :

Nr zgłoszenia: xxxxxxxx

Data wpłynięcia do P4: 2011-01-27 16:11:27

Data zamknięcia zgłoszenia: 2011-02-02 19:26:26

Szanowny Panie,

Dziękuję za zgłoszenie dotyczące oprogramowania, które wpłynęło do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej w dniu 27 stycznia 2011 roku.

Uprzejmie informuję, iż nie mogę udzielić odpowiedzi na pytanie kiedy będzie dostępna aktualizacja ze względu na tajemnicę biznesową. Jednocześnie pragnę poinformować, iż bezpośrednio za oprogramowanie telefonu odpowiada producent.

W razie dodatkowych pytań lub sugestii zapraszam do kontaktu za pośrednictwem poczty

elektronicznej pod adresem: [email protected] lub poprzez stronę internetową

www.24.playmobile.pl.

W celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi zapraszam do wypełnienia ankiety

znajdującej się pod adresem http://4p.info.pl/playmobile2.pg. Wyrażona w ankiecie opinia

pozwoli nam jeszcze lepiej dostosować się do Państwa oczekiwań. Dziękuję za

poświęcony czas.

Z poważaniem,

xxxxxxxxx xxxxxxxxxx

konsultant back office ds. obsługi klienta

Krótko mówiąc - nic nie wiedzą i nie chcą się specjalnie tym zajmować zrzucając wszystko na producenta (który update`u nam nie ugotuje o ile PLAY go nie poprosi).

Kicha....:wsciekly:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze- nie ukazał się nawet oficjalny Froyo dla Europy, a co dopiero brandowany...no więc jak Play czy Orange ma wypuścić swój soft skoro nie ma nie ma oficjalnego update'u.

Po drugie- wysyłanie maili czy telefonowanie do operatora nic nie da, to nie pierwszy przypadek, że konsultanci na infolinii nic nie wiedzą bądź podają sprzeczne informacje.

Po trzecie jest wątek traktujący o aktualizacji do 2.2 tu:

http://forum.android.com.pl/f277/froyo-2-2-chyba-bae-dzie-47045/

Zamykam gdyż dalsza dyskusja jest bez sensu, można będzie podzielić się wrażeniami kiedy dostaniemy lub przynajmniej będziemy mieli pewność aktualizacji do 2.2. Wtedy wątek można będzie otworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x