Skocz do zawartości
ryssiekk

Problem z ZTE Blade G

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie, od niedawna mam ten chiński smartfon, pomijam już wszystko inne, jest przeciętny ale mam pytanie i proszę mi pomóc a w serwisie play'a nie wiedzieli jak mi odpowiedzieć, nie ma też tego w instrukcji, nigdzie też w necie, otóż: wydaje mi się, że jak kupiłem go, 3-4 dni temu, na przodzie migała mi ta czerwona dioda, pulsowała, pulsuje mi ona gdy np. ktoś dzwoni, lub przyszedł sms, to ok, ale ... dioda ta pulsowała gdy smatfon był w spoczynku, łatwo go było znaleźć w ciemności np. cała obudowa ciemna, myślę, że po to też jest ta dioda , tak np. cały czas pulsowała mi Nokia C6, mój poprzedni telefon, teraz mam w ustawieniach włączone : pulsująca dioda ale niestety wcale nie pulsuje, telefon jest czarny, ciemny gdy blokuje się, gdy wyłączam go i włączam: dioda pulsuje, mija 7-10 razy i gaśnie, czy to wada, coś się zepsuło czy jest coś w ustawieniach o czym nie wiem???? proszę o pomoc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HHZ

Praktycznie cały tekst to zdanie, jestem pod wrażeniem. Odnośnie problemu to może poszukaj aplikacji w GP sterujących diodą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Wogole o takie rzeczy powinienes pytac w dziale ZTE, w watku o Blade G. Raczej nie mozna tak zrobic aby dioda caly czas pulsowala. Bynajmniej nie spotkalem sie z czyms takim. Pobierz aplikacje z Google Play Light Flow lub Light Manager i potestuj. Moze tam bedzie taka opcja.

Śmignięte z Nexusa 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dioda pulsuje lub nie tylko i wyłącznie w momencie pewnych zdarzeń m.in.: nieodczytany sms/mms, brak zasięgu, ładowanie telefonu lub niski poziom baterii, nieodebrane połączenia i pewnie coś jeszcze a nie służy do szukania telefonu, to jakiś absurd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba wszystkie powiadomienia też diodą są sygnalizowane :]

Z tym szukaniem po ciemku, to się uśmiałem...

Może kup sobie pokrowiec jakiś fluorescencyjny, albo naklejki jakieś i oklej obudowę :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    [/WARNT]

Obecny tytuł wątku:Problem z ZTE Blade G

Naruszenie punktu Regulaminu nr:4.3

Propozycja nowego tytułu:Dioda po 7-10 razach przestaje migać

Jak dokonać zmiany tytułu ?: http://forum.android.com.pl/f14/tutorial-zmiana-tytua-u-wae-tku-350379/#post2910965

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi